$
מדיה

רשת שוקלת גרסת VIP של סדרת "המירוץ למיליון"

זכיינית ערוץ 2 החליטה להפיק עונה שנייה של סדרת הריאליטי המצליחה

אמיר טייג 23:0309.05.09

ברשת מרוצים מהרייטינג של "המירוץ למיליון". לאחרונה הוחלט בזכיינית ערוץ 2 להפיק עונה שנייה של סדרת הריאליטי. במסגרת זו בוחנים ברשת את האפשרות לשתף בעונה השנייה סלבריטאים, בדומה לקונספט של "האח הגדול VIP" של קשת, כך נודע ל"כלכליסט".

 

האפשרות לשלב סלבריטאים תיבחן

בימים הקרובים עם רשת CBS בארצות הברית, שמחזיקה בזכויות על הפורמט. ההערכות הן שאם יוחלט לבחור בגרסת ה־VIP, תגדל עלות ההפקה, כך שהיא עשויה להגיע ל־8 מיליון דולר. מדובר בסכום חסר תקדים בישראל מבחינת עלות הפקה של סדרת ריאליטי. לשם השוואה, עלות העונה הנוכחית של התוכנית הגיעה לפי הערכות ל־5 מיליון דולר.

 

מרשת נמסר שבימים אלה נשקלת הפקתה של עונה שנייה ושהשתתפות סלבריטאים אינה עומדת כרגע על הפרק. באשר להיקף ההשקעה הצפוי, נמסר מרשת שהמסגרת התקציבית תוגדר כאשר יוחלט סופית על עונה שנייה.

 

לאחר שנה קשה, "המירוץ למיליון" הולכת ומצטיירת באחרונה כהצלחת רייטינג של רשת. זה שלושה שבועות רצופים מובילה התוכנית את טבלת הרייטינג השבועית עם כ־23%, ומשאירה מאחור את "הישרדות" של ערוץ 10 (18.4%). "המירוץ למיליון" היה הפרויקט הגדול האחרון של יוחנן צנגן, המנכ"ל היוצא של רשת. בתחילת השבוע שעבר נכנס אבי צבי רשמית לנעליו של צנגן. ההחלטה להמשיך לעונה שנייה של "המירוץ למיליון" היא אחת ההחלטות הראשונות של צבי בתפקידו החדש.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x