התעשייה

יעקב בן-אדיבה מונה למנכ"ל אקסנצ'ר ישראל

בן-אדיבה היה שותף באקסנצ'ר העולמית ב-9 השנים האחרונות, והוא יחליף בתפקידו את גיל גדרון שפרש מהחברה

מאיר אורבך 14:5502.04.09

יעקב בן-אדיבה, שותף באקסנצ'ר העולמית זה תשע שנים, מונה לתפקיד מנכ"ל אקסנצ'ר (Accenture) ישראל. אקסנצ'ר מתמחה במתן ייעוץ ושירותי טכנולוגיה ומיקור-חוץ, והיא פועלת בישראל משנת 2001. מכירות החברה עולמית בשנה שעברה (נכון ל-2008) הסתכמו בכ-23.4 מיליארד דולר.

 

בן-אדיבה מחליף את גיל גדרון, שותף באקסנצ'ר העולמית, אשר הקים את הפעילות בישראל וניהל אותה עד לאחרונה. גידרון פרש מאקסנצ'ר העולמית, בהתאם לנוהלי החברה, הציינים בהסכם העבודה לבכירים את גיל הפרישה.
יעקב בן-אדיבה, המנכ"ל הנכנס של אקסנצ'ר ישראל יעקב בן-אדיבה, המנכ"ל הנכנס של אקסנצ'ר ישראל

 

בן-אדיבה, ישראלי לשעבר, חוזר עם משפחתו לארץ לאחר שבעשרים השנה האחרונות כיהן באקסנצ'ר בכמה תפקידי מפתח וצבר ניסיון עשיר בסביבות עבודה גלובליות ומקומיות. בעשר השנים האחרונות היה חבר הנהלה בצוות שסיפק שירות לקבוצת "טלפוניקה" בכל העולם, והיה אחראי לפעילות החברה בברזיל מטעם אקסנצ'ר. בתפקידו האחרון שימש כמנהל פיתוח עסקי של אקסנצ'ר באירופה, אפריקה ואמריקה הלטינית (EALA) וכחבר צוות ההנהלה הבכיר של חטיבת התקשורת וההייטק של החברה, בספרד, פורטוגל, אפריקה, ישראל ואמריקה הלטינית.

 

במסגרת תפקידו ינהל בן-אדיבה את הפעילות העסקית של אקסנצ'ר בישראל, לרבות הרחבת הפעילות בתחומי הייעוץ האסטרטגי והשירותים הטכנולוגיים והענקת שירות ותמיכה ללקוחות קיימים.

 

לבן אדיבה תואר ראשון במתמטיקה וחקר ביצועים, ותואר שני ((MBA במנהל עסקים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x