$
קצרים

גיא אליאב מונה למנכ"ל נענע 10

אליאב שימש כמנכ"ל תפוז במשך 7 שנים. מחליף את זאב חספר שמונה לסמנכ"ל ניו מדיה של ערוץ 10

אמיר טייג 17:0511.12.08

דירקטוריון נענע 10 אישר היום (ה') את מינויו של גיא אליאב לתפקיד המנכ"ל. אליאב יחליף בתפקידו את זאב חספר, שימונה לתפקיד סמנכ"ל ניו מדיה של ערוץ 10.

 

בתפקידו האחרון שימש אליאב כמנכ"ל מיזם האינטרנט BLOG TV. קודם לכן שימש כמנכ"ל אתר תפוז במשך 7 שנים.

 

יו"ר
דירקטוריון נענע 10 ומנכ"ל 013 נטוויז'ן, ריצ'רד הנטר: "גיא הוא אחד מעמודי התווך של תעשיית האינטרנט בישראל ואין מתאים ממנו לתפקיד מנכ"ל נענע 10. ניסיונו הרב והמומחיות שצבר במהלך השנים ישרתו את נענע 10 ויאפשרו לה להמשיך לשגשג ולצמוח. אנחנו נפרדים היום מזאב חספר ומאחלים לו בהצלחה בתפקידו החדש".

 

אליאב צפוי להיכנס לתפקידו בתחילת חודש ינואר.

 

בעקבות המינוי העביר אליאב את הבלוג שלו מתפוז לישראבלוג של nana10. בפוסט הראשון שהעלה לפני שעות אחדות כותב אליאב כי "אחרי הרבה מאוד שמועות ולבטים החלטתי לקבל עליי את התפקיד של מנכ"ל nana10. בסופו של יום ל-nana10 יש את הפוטנציאל להיות אתר האינטרנט המוביל בישראל".

 

אליאב מגלה כי "מאז ומעולם חשקתי בישרא-בלוג, היום גם מותר לגלות שלא אשרו לי לרכוש את האתר בחצי מליון שקל". עוד כותב כי "בשנה האחרונה נעשו הרבה מאוד דברים ב- nana10 אך הדבר שהכי בולט שאני ראיתי הוא התשתית המדהימה של תוכן שהוקמה בשנה האחרונה באתר ובשיתוף הפעולה עם ערוץ 10. אני לא מכיר את האסטרטגיה של החברה ואת הכיוון שאליו החברה הולכת, אני מתכוון ללמוד לעומק את האתר ומה הנכסים שלו. אך אני יכול להבטיח לגולשים הנאמנים של nana10 שאני אהיה קשוב לכל הצרכים, הערות והארות".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x