שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בשולי החדשות

ליאונה הלמסלי השאירה מיליארדים לכלבים חסרי בית

אשת המלונאות האמריקאית שהשאירה 12 מיליון דולר לכלבתה טראבל הורישה את כל הונה, שמוערך ב-5 עד 8 מיליארד דולר, לקרן סיוע המיועדת לטיפול בכלבים עזובים

סוכנויות הידיעות 17:2802.07.08
ליאונה הלמסלי, אשת המלונאות האמריקאית שהורישה 12 מיליון דולר לכלבתה טראבל, לא הסתפקה בכך והורישה את כל הונה לקרן סיוע המיועדת לטיפול בכלבים חסרי בית. כך חשף היום (ד') העיתון "ניו יורק טיימס". שווי הקרן מוערך ב-5 עד 8 מיליארד דולר.

 

הלמסלי, שהלכה לעולמה בגיל 87
באוגוסט שעבר, ייסדה את הקרן בשנת 2003. עדיין לא ברור אם כל הונה אכן ינוצל לצרכיהם של הכלבים, מאחר ובמסמכיו נכתב שבאי כוחה יכולים לנצל את הכספים לפי ראות עיניהם. עורכי הדין שכבר עיינו בתקנון של הקרן טוענים כי אין חובה להעביר את כל הכספים לכלבים, מאחר והדבר לא פורט בירושה.

 

כעת צפויה מסכת משפטית חדשה, שאחריה יתברר לאן יועברו כספיה של האמריקאית חובבת הכלבים. הפרק הקודם במשפט הסתיים רק לפני שלושה חודשים, אז פסק בית משפט בניו יורק כי יש לקצץ מהירושה של הכלבה טראבל 10 מיליון דולר ולהשאיר אותה עם 2 מיליון דולר בלבד. בית המשפט קבע כי הכסף שנלקח מהכלבה יועבר לקרן הצדקה של הלמסלי. טראבל בת ה-9 גרה כעת בפלורידה יחד עם המנהל של אחד המלונות שהיו שייכים להלמסלי.

 

הלמסלי הותירה גם מיליוני דולרים לאחיה, אלווין רוזנטל, שהופקד על הכלבה טראבל בהיעדרה. עוד מקורבים ששפר עליהם גורלם הם שניים מארבעת נכדיה מבנה שמת לפניה ג'יי פנזירר, להם הורישה נתחים מכספה בתנאי שיבקרו בכל שנה את קבר אביהם המנוח. שני נכדים אחרים נושלו לחלוטין מהעיזבון. 
בטל שלח
    לכל התגובות
    x