סגור
ניוז רום גג חדשדסקטופ

MY HAIR - החברה הישראלית המובילה בתחום השתלת שיער בטורקיה

כבר שנים שטורקיה מובילה בענף השתלות השיער במקצועיות מופתית ורמה גבוהה ביותר. חברת מיי הייר ישראל – אותה ייסדה וממנכ"לת הילה פולאט משה מפעילה מרפאה ובית חולים מהמתקדמים באיסטנבול, בדקנו ומצאנו כי אלפי אנשים לרבות מפורסמים מהארץ ומהעולם בוחרים לעבור איתם את התהליך.

פנינו להילה עם כמה שאלות כדי להבין איך הפכה את שמה של חברת מיי הייר ישראל להיות לשם דבר ברחבי העולם.
חברת מיי הייר החלה לבצע השתלות השיער ב- 2018. כיום החברה מחזיקה בשש מרפאות שירות ושני בתי חולים המתמחים בביצוע השתלות שיער בטכניקות החדשות והטובות ביותר, מרביתם ממוקמים באיסטנבול אך יש גם בגיאורגיה ודובאי– איחוד האמירויות. מיי הייר מציעה ללקוחותיה חבילה אטרקטיבית מאוד הכוללת ליווי לאורך כל התהליך, החל מהבדיקות בארץ, ההגעה לאיסטנבול, ועד החזרה לארץ בסיום ההליך הרפואי.
בקליניקות של מיי הייר מוצעים הטיפולים המתקדמים בעולם בתחום השתלות שיער, טיפולים בטכניקות המשלבות שיטות ייחודיות וחדשניות כגון DHI, FUE, PRP, וכן השתלת שיער אורגנית. בנוסף ישנם מגוון טיפולי השתלות השיער המותאמים לראש, לזקן, לשפם לגבות או לריסים. השתלות השיער מתבצעות כולן על ידי צוות רופאים טורקיים אשר עובדים בחברה – רופאים אלה נבחרו בקפידה ונחשבים כמומחים להשתלות שיער.
2 צפייה בגלריה
2 edited
2 edited
2 edited
(מיי הייר )
הילה פולאט משה, בת 34, נשואה ואם לשתי בנות, היא המייסדת והמנכ"ל של חברת מיי הייר ישראל. כיום חברת 'מיי הייר' שבבעלותה מחזיקה כ-70 עובדים וכן צוותים רפואיים בארץ ובחו"ל, החברה עולה מתרחבת ומצליחה בקצב גבוה.
את העסקים בחו"ל פתחה לפני מספר שנים, כאשר זיהתה הזדמנות עסקית לוהטת בענף השתלות השיער. זה היה לפני כעשור, כשאף אחד לא שיער את הסנסציה סביב הנושא. עוד בזמנו היא ראתה לנגד עיניה את העתיד, מטוסים מלאים במטופלים בדרך לטורקיה לעבור השתלת שיער.
למה דווקא טורקיה היא המוקד הראשי להשתלות שיער?
המומחיות של הטורקים היא ללא ספק תוצר של המיומנות שרכשו לאורך הזמן החלו להתמחות בביצוע השתלות שיער כבר לפני 22 שנה ניסיון כזה אי אפשר לקנות בכסף, וזו הסיבה שכיום הם מובילים ומתקדמים בפער יותר מכולם, בתחום השתלות השיער. חשוב לזכור שברמת ביצוע ההליך, מדובר בהכנסת זקיק-זקיק באופן ידני, ברמה מיקרוסקופית. קוצרים כל זקיק בנפרד, פותחים תעלה אחר תעלה. זה תהליך כל כך מוקפד שמחייב מיומנות וטכניקה ברמה הגבוהה ביותר. איכות הטיפול והתוצאה שווים הכל. אנשים לא מוכנים להתפשר בכל הקשור להליכים רפואיים, ואין עוררין על כך שהטיסה משתלמת מאוד בשביל לקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר, ולא פחות חשוב - במחיר הוגן.
איך מתנהל התהליך?
יש לנו צוותים מקצועיים בארץ ובחו"ל. הצוות בארץ מלווה את הלקוח החל מפגישת הייעוץ בה מתבצעת בדיקת התאמה להליך, ועד לעלייה למטוס. אנחנו נותנים תמיכה אישית מלאה לכל מטופל, בטיסה, בזמן שהייתו בחו"ל וכמובן שגם בהליך הכירורגי. כמו כן אנחנו מציעים גם מסלול מהיר עם ליווי וירטואלי שמתנהל בוואטסאפ.
מעבר לכך, התהליך מתחיל בבדיקת התאמה בארץ ולאחר מכן כרוך בנסיעה לשלושה ימים. ביום הראשון המטופל מגיע למרפאה שלנו בבית החולים ועובר סדרת בדיקות לקראת ההשתלה, אחרי כן המטופל משוחרר לעשות כרצונו. ביום השני יש להגיע בבוקר לביצוע ההשתלה. חשוב להדגיש שההליך נעשה בטשטוש דרך הוריד ואינו כואב. כאשר מתעוררים לא מרגישים כלום, וכשחומר ההרדמה מתפוגג, ניתן ליטול משככי כאבים רגילים עד שהכאב או אי הנוחות עוברים. ביום השלישי לאחר ההשתלה, המטופל בא לביקורת ומקבל הנחיות כיצד לטפל בראש - יש הנחיות מיוחדות לטיפול לאחר ההליך.
הילה אף מנהלת ערוץ יוטיוב וחשבון אינסטגרם בהם יש סרטונים עם הנחיות לטיפול לאחר השתלת שיער עם הרבה טיפים מעולים שעוזרים להמון אנשים שעברו השתלה. היא ידועה ונחשבת כמומחית ואנשים רבים פונים אליה דרך הרשת כדי להתייעץ.
2 צפייה בגלריה
 MY HAIR - החברה הישראלית המובילה בתחום השתלת שיער בטורקיה
 MY HAIR - החברה הישראלית המובילה בתחום השתלת שיער בטורקיה
MY HAIR - החברה הישראלית המובילה בתחום השתלת שיער בטורקיה
(2 edited )
הבחירה של מישל טרוני
מישל טרוני אושיית הרשת, השחקן ומפתח הגוף, שיתף גם הוא בסרטון יוטיוב את הדרך שלו עם חברת מיי הייר. מישל עבר עם מיי הייר את תהליך השתלת השיער בטורקיה. הוא הסביר כי ישנם אנשים שהקרחת מחמיאה להם וסקסית מאוד, אבל יש גם את מי שמתגעגע לראש עם שיער כמו כשהיה בצבא, שיער מלא עם אפס מפרצים.
מישל משתף שהוא ניסה הכל, מגוון טיפולים שונים שלא צלחו עד שהגיע לצוות המקצועי של MY HAIR ובחר יחד איתם בהליך השתלת שיער אורגנית. במיי הייר הוא גילה איך אפשר להציל את המצב ולראות בפועל שהשיער צומח מחדש, בצורה אחידה, ושהתהליך הוא נוח משתלם וכדאי ביותר.
מדוע המסלול במיי הייר הוא המשתלם ביותר?
חברת מיי הייר נוסדה מתוך הרצון לספק מענה הולם לביקוש מצד ישראלים רבים שרוצים לעשות השתלת שיער בטורקיה, אבל צריכים גורם אמין ומקצועי שילווה אותם ויעזור להם לאורך הדרך.
אצלנו יש מקום לפנות אליו כבר בארץ. כל פגישות הייעוץ ובדיקות ההתאמה נעשות בקליניקה בת"א ורק הניתוח מתבצע בטורקיה. אין אצלנו קיצורי דרך. אנחנו מלווים את המטופל מההתחלה ועד הסוף, גם משסיים את ההשתלה, ותמיד מקפידים לתת מענה הולם ושירות ברמה הגבוהה ביותר.
במיי הייר אנחנו מציעים למטופלים הכוונה למבחר הטיפולים המתקדמים והאיכותיים ביותר בתחום כיום, ועוזרים להם לקבל את תוצאות מדהימות. ליווינו עד כה אלפי לקוחות מרוצים ולא בכדי החברה שלנו היא כיום אחת החברות המוכרות והמובילות להשתלות השיער באירופה.
חברת מיי הייר מחזיקה בתעודה אמריקאית מהמכובדות והמוכרות ביותר בעולם של medical tourism facilitator, המוענקת לחברות תיירות מרפא אשר עומדות בסטנדרטים גבוהים ביותר. נוסף על כך החברה מועמדת לפרס מכובד בטקס בינלאומי ברומניה בראשות "נובל" על העשייה הרבה בתחום השתלות השיער.
פנו בוואטסאפ 052-4576717

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות