סגור
ניוז רום גג חדשדסקטופ

"אפי קפיטל נדל"ן" מדווחת על עלייה מרשימה בביקוש להנפקת האג"ח – פי 3 מהמתוכנן.

בחודש ספטמבר האחרון, חברת הנדל"ן "אפי קפיטל" החליטה לגייס 105 מיליון שקלים בריבית של 3.18 על מנת לעמוד באתגרים שלקחה על עצמה לשנים הקרובות.

צעד זה הסתמן כמוצלח מאוד. בהנפקת האג"ח נרשמו ביקושים של 321 מיליון שקלים, פי 3 מהסכום הראשוני שהחברה ביקשה לגייס. בעת ההנפקה נרשמה גם השתתפות גדולה מאוד של גופים מוסדיים מובילים במשק הישראלי המוכיחה כי "אפי קפיטל נדל"ן" היא חברה מובילה, אמינה ובעלת ביצועים גבוהים ואיכותיים.
עד היום, אכלסה "אפי קפיטל" כ- 1800 יחידות ברחבי הארץ ועוד המון שטחי מסחר. הפרויקטים הנוכחיים שלה עומדים כיום על 5000 יחידות דיור הנמצאות בייזום ופיתוח. החברה פועלת באזורים שונים בארץ ו-2500 מתוך יחידות הדיור נבנות בימים אלו באזורים מובילים כדוגמת ירושלים, רמלה, אשקלון, גדרה אור עקיבא, קריית גת, בית שמש, ועמנואל.
1 צפייה בגלריה
אפי קפיטל - מאכלסת אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ
אפי קפיטל - מאכלסת אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ
אפי קפיטל - מאכלסת אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ
(freepik)
אפי שקדי מנכ"ל ובעל השליטה בחברה, רואה בצעד מוצלח זה, מעין תו תקן לכך שהחברה שלו בעלת הכרה ויכולת להוביל את הפרויקטים והאתגרים שלקחה על עצמה בהצלחה. זהו צעד משמעותי מאוד שיאפשר לחברה לממש פרויקטים קיימים, פרויקטים עתידיים והשתתפות במכרזים שיגיעו בהמשך. כמו כן, צעד מבורך זה יעזור בפיתוח של מרלו"גים ומשאבים נוספים הנחוצים מאוד להיקף הפעילות הנוכחי והעתידי של החברה.
בחודש אוקטובר האחרון הציגה החברה תשקיף המראה כי הרווח הגולמי הצפוי לה מכלל הפרויקטים הקיימים והעתידיים עומד על כ- 470 מיליון שקלים. רווח זה יאפשר לה להיכנס למכרזים נוספים בהמשך.

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות