סגור
ניוז רום גג חדשדסקטופ

תמלול הקלטות– מחשבונים לחישוב עלות

רעידת אדמה בעולם התמלול – לראשונה בישראל, חישוב עלות תמלול הקלטות באמצעות מחשבונים ייחודיים. יצאנו לבדוק את המוח מאחורי הטכנולוגיה החדשנית.

תמלול הקלטות- מחיר באמצעות המחשבונים
לפני שנקפוץ לפתרון המהפכני, חשוב להבין את הבעיה. כיום, חברות תמלול מתמחרות את העבודה באופן מעורפל, ולרוב לא ינקבו במחיר סופי, טרם ביצוע העבודה. אז, מזמין העבודה, הוא בעצם לקוח שבוי, העבודה כבר נעשתה, והמחיר נגלה ללקוח רק בשלב זה. תמלול Online, היא החברה היחידה שמציעה באמצעות מחשבונים שירותי תמלול הקלטות במחיר מוזל ואיכות ללא פשרות, ומאפשרת למזמין העבודה לדעת את המחיר מראש, בלי הפתעות בסוף.
בעיה נוספת היא שמרבית חברות התמלול הקיימות היום בשוק עדיין פועלות באמצעיים ארכאיים שאינם מותאמים לרוח התקופה וכתוצאה מכך הליך ההזמנה נשאר מורכב, איטי, וכזה שלעתים מצריך מהלקוח אף לגשת פיזית למשרדי חברת התמלול על מנת להזמין ו/או לקבל את המסמך הסופי.
תמלול Online – משנים סדרי תמלול
מחשבוני התמלול הייחודיים של תמלול online מספקים פתרון ייחודי עבור מורכבויות ההזמנה, ומציעים שירות מהפכני ופורץ דרך בהקשר זה. באמצעות המחשבון מזמין העבודה יודע את עלות ההזמנה מבעוד מועד, ואף יכול לתכנן את האופן והמועד בו יקבל את המסמך הסופי המוכן.
התהליך נעשה כולו באמצעים ווירטואליים ומבלי הצורך ליצור קשר עם אף נציג אנושי במהלך הדרך. באמצעות ייעול תהליך ההזמנה וביצועו באופן מקוון, אנו יכולים להציע מחירים מוזלים אשר מאפשרים ללקוח, אשר לעתים רבות מעביר מסמכים רגישים ופרטיים לעשות זאת מרחוק, בזמנו הפנוי, ומבלי הצורך להתעכב או להיות תלוי בגורמים אנושיים.
כמה עולה תמלול? שלמו רק בהתאם לצורך שלכם
אז מה הם אותם פרטים טכניים? ואיך ניתן להוזיל במחיר התמלול? אורך ההקלטה- ככל שההקלטה ארוכה יותר, המחיר נמוך יותר. מספר הדוברים שמשתתפים בה- הקלטה בה שני דוברים תעלה משמעותית פחות מהקלטה בה משתתפים מעל 5 דוברים. איכות ההקלטה- חברתנו חרטה על דגלה איכות ללא פשרות, ולכן משקיעה מאמצים רבים לשפר את איכות ההקלטה שלכם, וזאת על מנת להפיק תמליל מדויק במאת האחוזים, ולכן, הקלטה באיכות ירודה עוברת תהליך של שיפור איכות השמע על ידי טכנאי סאונד, לכן, הקלטה באיכות ירודה תביא לעלייה קטנה במחיר.
פרמטרים נוספים המשפיעים על העלות הינם הצורך בחוות דעת מומחה לבית משפט, לה נדרש מי שמעוניין להגיש את התמלילים כראייה. או הצורך ב- 3 העתקים מודפסים ודיסק משפיעים גם הם על מחיר תמלול- אז כמה עולה תמלול? זה לוקח רק דקה אחת, היכנסו למחשבונים ובדקו בעצמכם.
1 צפייה בגלריה
אינפוגרפיקה 16.6
אינפוגרפיקה 16.6
(צילום מסך יח"צ)
מה משפיע על הוזלת מחיר התמלול?
זמן ההגשה הנדרש אם הנושא אינו דחוף, ואתם יכולים לחכות קצת, תוכלו להוזיל את מחיר התמלול ב-5%. אם אתם צריכים תמלול למחר, גם את זה תוכלו להזמין ולקבל במהירות ובאיכות מעולה, ועדיין במחיר חסר תקדים.
על אותו משקל, קיימת גם האפשרות לדרוש את הפקת תמלילים בהקדם האפשרי ותוך יום עסקים אחד, כאשר באופן טבעי מדובר בשינוי מועד שמשפיע על מחיר תמלול.
הלקוח יזכה להנחה נוספת של 5% אם יבקש לתמלל הקלטות שאורכן הכולל עולה על שעה.
אז איך מקליק יוצא תמלול?
בקלות. כל שעל הלקוח לעשות הוא להיכנס לאתר, להזין פרטים ונתונים טכניים אודות ההקלטה או ההקלטות אותן הוא מעוניין לתמלל, כאשר מדובר במאפיינים שקובעים באופן אישי ולא לפי שבלונות תאורטיות את העלות הסופית. על ידי קיצור התהליכים וביצוע ההזמנה באופן ווירטואלי אנו יכולים להציע מחירים מוזלים, ולא להתפשר על האיכות שכן התמלול עצמו מבוצע על ידי מתמללים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בעולם התמלול.
תמלול ראיונות- מחיר חסר תקדים
עבור הסטודנטים והדוקטורנטים יצרנו מחשבון ייחודי לתמלול ראיונות במחיר בממוצע של 6 שקלים לדקת הקלטה- ככל שיש לכם יותר שעות הקלטת ראיונות, המחיר, במקום לעלות, יורד.
זאת מתוך ההבנה שהצרכים שלכם שונים. תמלול ראיונות הינה עבודה מייגעת אך מתחייבת, ועד היום, למצער, הייתה יקרה עבור סטודנטים, שכן כל שאר החברות מתייחסות לתמלול ראיונות כפי שהן מתייחסות לתמלול הקלטות. אנו בנינו את המחשבון כך שיתאים גם לתקציב שלכם.
לאחר שתזינו את נתוני הראיונות שבידכם, תוכלו להדפיס הצעת מחיר ישירות מהאתר ולהגישה לוועדת המלגות במוסד האקדמי בו אתם לומדים- ועם מחירים כל כך נוחים, אין ספק שתקבלו את הסיוע הכלכלי הנדרש על מנת לסייע לכם לסיים את התואר בהצלחה יתרה ובמהירות.
למלא פרטים– ולקבל את התמליל ישירות למייל!
לאחר הזנת כל הפרטים יוכל הלקוח לראות העלות הסופית של התמליל, ואז כל שנותר לו לעשות הוא להזין את פרטיו האישיים – שם, טלפון ואת כתובת אימייל אליה ישלחו המסמכים בגמר העבודה, להעלות את הקבצים שאותם הוא מעוניין לתמלל, קבצים אשר עוברים דרך שרתים מאובטחים במערכת סגורה שמוגנת מפני מתקפות Cyber- חשוב מאוד להקפיד ולמלא פרטים מדויקים ככל הניתן וזאת על מנת לדעת את המחיר המדויק.
לאחר קבלת הצעת המחיר (אותה ניתן להדפיס ישירות מהאתר) על הלקוח להזין את פרטי התשלום, פרטים אשר גם הם מעובדים על ידי תקנים בינלאומיים מהמחמירים ביותר שישנם (תקן PCI DSS) שנועדו להגן על פרטי האשראי של הלקוחות ולאפשר קנייה בטוחה ונוחה.
לסיכום: אם אתם צריכים תמלול הקלטות – תמלול Online היא הכתובת שלכם
תמלול Online מאפשרת לכלל הציבור בישראל את האפשרות להתנתק מתמחור עיוור וחסר אבחנה, בעודה מציעה מחשבונים ייחודיים, שמציגים את המחיר בהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוח, בין אם זה תמלול הקלטות, תמלול ראיונות, תרגום ועוד.
ההזמנה נעשית באופן ווירטואלי ונוח במיוחד למשתמש, כך שבאותה קלות בה אנו יכולים להזמין פיצה אפשר היום להזמין הפקת תמלול איכותי ומהיר במיוחד, שיכול להגיע אליכם תוך יום עסקים בלבד, ומבלי הצורך להתמודד עם הררי בירוקרטיה או לכתת רגליים לעבר משרדי החברה.
לכן, בין אם אתם זקוקים לתמלול ראיונות, ובין אם לתמלול הקלטות לבית משפט, תמלול Online ומחשבוני התמלול שלה הם הכתובת הטובה, היעילה, המשתלמת והמקצועית ביותר שקיימת כיום בשוק התמלול, כמו גם הראשונה להתאים את עצמה למאה ה- 21, בעודה מנגישה שירות כה הכרחי לציבור הרחב, אז למה אתם מחכים?

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות