• תפריט
בורסת ת"א

אקסלנז מזנקת ב-16%: עוברת למכירות ישירות ללקוחות בארה"ב

מדובר במכירות הדור החדש של מערכת לאבחון וניהול מחלות בדרכי העיכול והכבד. כתוצאה מכך צופה החברה החברה האצה המכירות בשוק האמריקאי ובשיפור משמעותי של הרווח הגולמי

שי סלינס 13:0915.07.13

חברת אקסלנז ביוסיינס, המפתחת ומשווקת מכשור רפואי ייחודי לאבחון וניהול מחלות בדרכי העיכול והכבד, הודיעה היום (ב') על השקתה המסחרית של מערכת ה-BreathID Hp, המהווה את הדור הבא של טכנולוגיית ה-Breath ID של החברה.

 

במקביל להשקת המערכת החדשה, דיווחה החברה על הרחבת מודל המכירה בארה"ב, כך שתעבור כעת למכירות ישירות ללקוחותיה. להערכת אקסלנז, הערך המוסף הגבוה שמספקת המערכת לרופאים ולמרכזים הרפואיים יסייע בהמשך שיפור יכולות המכירה של החברה, בהאצת המכירות בשוק האמריקאי ובשיפור משמעותי של הרווח הגולמי.

 

המערכת קיבלה לאחרונה את אישור מנהל המזון והתרופות האמריקני ה-FDA לשיווקה בארה"ב לתחום אבחון הימצאו של חיידק ה-H pylori. המערכת החדשה מאפשרת אבחון- לא פולשני של חיידק ה-H. pylori בטכנולוגיה המתקדמת, המדויקת, הספציפית והמהירה ביותר הקיימת בתחום, וצפויה להוות פלטפורמה ליישומים נוספים בעתיד.

 

מה דעתך על מניית אקסלנז:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
(ארכיון) (ארכיון) צילום: אי פי איי

 

לורנס (לארי) כהן, מנכ"ל אקסלנז אמר: "הצטרפותו, לפני מספר שבועות, של טד פולטין, לשעבר מבכירי חברת Johnson & Johnson, בתפקיד סמנכ"ל עולמי לשיווק ופיתוח עסקי, לצד הפעולות שאנו מבצעים בשוק האמריקאי ובשווקים נוספים צפויים לקדם את החברה ואת פעילותה העסקית באופן משמעותי ואנו מקווים כי יאפשרו הגדלה במכירות החברה בעתיד הקרוב".

לכתבות נוספות בנושא שוק ההון 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x