ישראל מתחברת לכלכלה
 
 

שוק ההון

מילון כלכליסט
אריק יוגב
אריק יוגב 
צילום: עמית שעל
מניות קשורות לכתבה
  חדשות השוק מדי
  יום ישירות למייל שלך
   

   מאשר קבלת תוכן שיווקי

  דיוור נוסף
   

  אריק יוגב המשנה למנכ"ל מגדל עובר לפסגות

  ההערכה היא כי יוגב פורש על רקע השינויים בצמרת מגדל, לאחר פרישת היו"ר פוגל והמנכ"ל כהן והמינויים הצפויים של שלמה אליהו ובנו עופר כמחליפם; יקים את פעילות הביטוח של בית ההשקעות

  רחלי בינדמן

  09.07.13, 10:09

  אריק יוגב, משנה למנכ"ל מגדל, הנחשב למספר 2 בקבוצת הביטוח אחרי יונל כהן פורש מתפקידו. יוגב עוזב את מגדל לטובת הקמת פעילות הביטוח של בית ההשקעות פסגות.

  קראו עוד בכלכליסט:
  אריק יוגב עובר לפסגות
  אריק יוגב עובר לפסגות צילום: עמית שעל


  על פי הערכות, החלטת יוגב לעזוב באה על רקע השינויים המתרחשים בהנהת מגדל בתקופה האחרונה, קצת יותר משנה לאחר שינוי הבעלות בקבוצה מחברת הביטוח ג'נרלי לידיו של שלמה אליהו.

   

  שלמה אליהו צפוי להיות ממונה בקרוב כיו"ר דירקטוריון מגדל, לאחר פרישתו המיועדת של אהרון פוגל מהתפקיד. כפי שחשף "כלכליסט" יונל כהן צפוי לפרוש מתפקיד המנכ"ל ולהתמנות לתפקיד בכיר בדירקטוריון הקבוצה, כאשר את מקומו יתפוס ככל הנראה בנו של שלמה אליהו - עופר אליהו.

   

  הודעתו של פוגל על כוונתו לסיים את תפקידו כיו"ר חברת הביטוח הגדולה בישראל לא נפלה כרעם ביום בהיר על תעשיית הביטוח. מי שמכיר קצת את שלמה אליהו, שרכש את השליטה במגדל (69%) במרץ אשתקד, יודע שאיש העסקים הממולח בין ה־77 לא התכוון לשבת מנגד ולראות את חברת הביטוח שרכש בתמורה ל־3.5 מיליארד שקל מנוהלת על ידי מנהלים שכירים ללא כל מעורבות מצדו.

   

  אליהו הבן ניהל את חברת הביטוח אליהו ומגיע מתחום הביטוח הכללי. ככל הנראה, במגדל מתכננים להסיט את תחומי הפעילות לכיוון הביטוח הכללי על חשבון החיסכון ארוך הטווח ממנו מגיע יוגב.

   

  בשוק מעריכים כי יוגב קיווה למלא ביום מן הימים את תפקיד מנכ"ל מגדל, תקווה שהתבדתה.

   

  מעניין כי מי שכיהן בתפקידו של יוגב במגדל לפניו - רונן טוב - עזב אף הוא את התפקיד לטובת ניהול בית ההשקעות פסגות.

  לכתבות נוספות בנושא שוק ההון 

   

   

  פרסום ראשון: 09.07.13, 10:09

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות