• תפריט
פרסום ושיווק

הוועד במשרד התקשורת נגד יו"ר מועצת הכבלים

ל"כלכליסט" נודע כי הוועד פנה לנציבות שירות המדינה בדרישה לשנות את התנאים למכרז לתפקיד מנהל תחום פרויקטים בכיר במועצת הכבלים, שהזוכה בו אמור לשמש יד ימינה של יו"ר מועצת הכבלים והלוויין יפעת בן חי שגב

אופיר דור 09:2721.12.14

ועד העובדים במשרד התקשורת יוצא נגד יו"ר מועצת הכבלים והלוויין החדשה ד"ר יפעת בן חי שגב. ל"כלכליסט" נודע כי הוועד פנה לנציבות שירות המדינה בדרישה לשנות את התנאים למכרז לתפקיד מנהל תחום פרויקטים בכיר במועצת הכבלים, שהזוכה בו אמור לשמש יד ימינה של בן חי שגב.

 

אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: שאטרסטוק

 

לפי המכרז, מנהל תחום פרויקטים אמור גם לייצג את המועצה בדיונים בכנסת ולעזור בדוברות מול כלי התקשורת. בוועד טוענים שדרישות המכרז – ניסיון של מספר שנים בעבודה בתקשורת ותואר בתקשורת או במשפטים – אינן הולמות את דרישות התפקיד ואינן מאפשרות לאיש מעובדי מועצת הכבלים או משרד התקשורת להגיש מועמדות, כך שהן יובילו בהכרח לבחירה במועמד מבחוץ. מועצת הכבלים והלוויין היא יחידה עצמאית במשרד התקשורת שמעסיקה 12 עובדים, אולם את המכרז פרסמה מחלקת משאבי אנוש במשרד התקשורת. המועצה היא הגוף המפקח על yes ו־HOT. בן חי שגב נבחרה לתפקידה בסוף אוגוסט לאחר תהליך ארוך שבמהלכו נפסלה אסתי אפלבאום־פולני, שנחשבה מועמדת מובילה. ממשרד התקשורת נמסר ש"המכרז הפנימי נוהל כדת וכדין בתיאום ובאישור נציבות שירות המדינה. שלושה עובדים מהמשרד הגישו מועמדות שתבחן בימים הקרובים. כל ניסיון להטות את ההליך כפי שמציעים גורמים אינטרסנטים, יש בו לכאורה שיבוש הליכי מכרז".

בטל שלח
    לכל התגובות