• תפריט
פרסום ושיווק

פרסום ראשון

ארדן יחייב את HOT ו-yes להציע ללקוחות חבילות ב-120 שקל

שר התקשורת הודיע כי yes תחויב להציע שלושה מסלולים מוזלים ו-HOT שני מסלולים. ארדן: "מחיר החבילות החדשות זול בחצי מהמחיר הממוצע בו נמכרות החבילות כיום"

אופיר דור 11:1819.02.14
שר התקשורת גלעד ארדן הודיע היום (ד') על חבילות מוזלות חדשות בעלות של 120 שקל שאותן יחויבו חברות הכבלים והלוויין להציע ללקוחות. החבילות יוצאו ללקוחות החל מהשבוע הבא.

 

כל החבילות יכללו את כל ערוצי החינם המוצעים במסגרת עידן פלוס (ערוץ 2, 10, 1, 33, ערוץ הכנסת וערוץ חינוכית 23). בנוסף יכללו החבילות את הערוצים 9, 24 והערוץ דובר ערבית HALA TV, שאמורים לעלות בעידן פלוס בעתיד. בנוסף תכלול כל חבילה רשימה של ערוצים ייעודיים.

 

שר התקשורת גלעד ארדן שר התקשורת גלעד ארדן צילום: עמית שעל

 

חברת yes תציע שלוש חבילות מוזלות: חבילת ילדים, חבילת ספורט וחבילת העשרה בדגש על ערוצי לייף סטייל. כל חבילה תכלול יותר מ-20 ערוצים.

 

חבילת הילדים תכלול בין היתר את הערוצים: YES BASE, ג'וניור, ערוץ הילדים, זום וג'ים ג'אם, לצד ערוצים אלו יהיו בחבילה מגוון רחב של ערוצים נוספים כגון CBS דרמה ו-CNN.

 

חבילת הספורט של yes כוללת בין השאר את הערוצים: ספורט 5, FOXSPORT , יורספורט ואגו, לצד ערוצים נוספים כגון: BBC world, CBS reality ובלומברג. החבילה השלישית תכלול את ערוץ yes דוקו, ואת ערוצי ההיסטוריה, ביוגרפיה, החיים הטובים, BBC ומבחר ערוצים נוסף.

 

לקוחות yes אף יוכלו ליהנות משרות ה-VOD של החברה הכולל אלפי פריטי תוכן חינמיים בעלות נוספת של 19.90 שקל לחודש.

 

חברת HOT תציע שני מסלולים: האחד באוריינטציה לילדים ונוער והשני מיועד לחובבי הספורט. חבילת הילדים והנוער תכלול בין היתר את הערוצים: לולי, ניק ג'וניור, לוגי ו-MTV, ולצידם ערוצי סרטים (HOT FILMS ו MGM) ערוצי העשרה וידע (ערוץ 8 וערוץ החיים הטובים) וערוצי סדרות.

 

חבילת הספורט תכלול את ערוץ ספורט 5, ONE, TRACE וערוץ האקסטרים כאשר לצידם יוצעו ערוצי הסרטים, הסדרות וההעשרה הנלווים גם לחבילת הילדים והנוער.

 

הציפייה היא כי שיווק החבילות החדשות אכן יאפשר פתרון אמיתי ללקוחות המעוניינים להוזיל את המחיר החודשי אותו הם משלמים לחברת הכבלים או הלוויין, אך עדיין מעוניינים להישאר כמנויים שלהן וליהנות מהתוכן והשרותים הנלווים של החברות.

 

עם תחילת כהונתו התחייב ארדן להציע חבילת יסוד שתכלול כמות קטנה של ערוצים ב-120 שקל ולא תחייב את הלקוחות לקנות את החבילות היקרות בהרבה שמציעות חברות הכבלים והלוויין.

 

ארדן אמר היום כי "מחיר החבילות החדשות זול בחצי מהמחיר הממוצע בו נמכרות החבילות כיום. החבילות החדשות יציעו תמהיל ערוצים מגוון והצרכן יוכל לבחור את התכנים המתאימים לו ביותר. זו חלופה אמיתית לחבילות המנופחות והיקרות המוצעות לציבור. אין צורך לשלם על עשרות ערוצים מיותרים, כאשר ניתן לקבל חבילה איכותית במחצית המחיר"

בטל שלח
    לכל התגובות
    x