ישראל מתחברת לכלכלה
 

פרסום ושיווק

מילון כלכליסט
בקבוק קוקה-קולה
בקבוק קוקה-קולה 
מניות קשורות לכתבה
   

  אחרי רשת: גם קשת נקנסת בחצי מיליון שקל על שיתוף פעולה מסחרי עם קוקה-קולה

  פחות משבוע לאחר שרשת נקנסה על חשיפה חורגת לחברת קוקה-קולה, גם זכיינית ערוץ 2 המקבילה נענשת על שיתוף פעולה עם חברת המשקאות בניגוד לכללי הרשות השנייה

  אופיר דור

  20.01.14, 12:48

  הרשות השנייה הטילה על זכיינית ערוץ 2 קשת קנס בגובה 503 אלף שקל בגין הפרות שביצעה במהלך החודשים אוקטובר-דצמבר 2013. הרשות השנייה כותבת כי בחודשים אלו היא טיפלה במספר הפרות משמעותיות שצברה קשת, ביניהן אי הפרדת תכנים בין ערוץ 2 לערוץ 24, קידום אתר "מאקו" באמצעות אייטמים פרסומיים ושיתוף פעולה מסחרי עם חברת קוקה קולה.

  לדברי הרשות, "היא מצאה כי קיים חשש לשיתוף פעולה מסחרי בין התכנית 'אנשים, לבין חברת קוקה קולה וכן שיתוף פעולה מסחרי בין התכנית אנשים לבין בנק הפועלים" כמו כן מציינת הרשות כי "נראה שקיים שיתוף פעולה מסחרי גם בין התוכנית 'חי בלילה' לבין קוקה-קולה בניגוד לכללי הרשות".

   

  מנכ"ל קשת, אבי ניר. "שיתוף פעולה מסחרי בין התוכנית 'חי בלילה' לקוקה-קולה בניגוד לכללי הרשות"
  מנכ"ל קשת, אבי ניר. "שיתוף פעולה מסחרי בין התוכנית 'חי בלילה' לקוקה-קולה בניגוד לכללי הרשות" צילום: נועם מושקוביץ


  עוד מציינת הרשות כי "קשת ביצעה מספר פעמים שינויים בלוח השידורים ללא אישור והחליפה את התוכנית אנשים ואף את התוכנית תוכנית חיסכון בתוכניות שונות המלוות את תכנית הבידור 'הכוכב הבא' במיוחד לקראת הגמר".

   

  בשבוע שעבר הודיעה הרשות על כוונתה לקנוס את זכיינית ערוץ 2 רשת ב-552 אלף שקל בשל הפרות שונות במהלך שידור התוכנית "אקס פקטור" בחודשים אוקטובר-דצמבר. גם הפרות אלו נגעו לחשיפה החורגת מגדר הסביר לחברת קוקה-קולה, שבאו לידי ביטוי בין השאר בהצגת כוסות המזוהות עם החברה ושילוב גרפי של המתמודדים בתוך בקבוק קוקה-קולה.  

   

  מחברת קשת טרם נמסרה תגובה.

   

  פרסום ראשון: 20.01.14, 12:48

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות