• תפריט
פרסום ושיווק

קשת מוכרת את חלקה באתר סטייל ריבר לאיריו, ששבה לבעלות מלאה

באתר האופנה חיפשו משקיע בתקופה האחרונה וניהלו משא ומתן עם המשביר לצרכן שלא הבשיל. בסופו של דבר החליטו השותפים לרכוש את חלקה של קשת, ולהשקיע בו מיליון דולר

אורנה יפת ואופיר דור 19:5608.10.13

זכיינית ערוץ 2 קשת מוכרת את חלקה באתר האופנה סטייל ריבר. קשת החזיקה ב-50% מהאתר, המאפשר רכישה מקוונת של מוצרי אופנה ולייף סטייל, ועשתה זאת באמצעות אתר מאקו.

 

הרוכשת היא חברת איריו שהקימה את אתר סטייל ריבר ב-2010, מכרה בהמשך 50% מהמניות בו לקשת וכעת שבה לבעלות מלאה על האתר. איריו שייכת לקבוצת משקיעים הכוללת בין השאר את יהושע לוינברג, ממייסדי חברת גילת רשתות לווין, את יעקב צנקל, לשעבר מנכ"ל רדלן שנמכרה לחברת מארוול ואת היזם רפי טופז שמכהן כמנכ"ל סטייל ריבר כיום.

 

מתוך האתר מתוך האתר

 

בחודשים האחרונים חיפשו באתר סטייל ריבר משקיעים שיזרימו כסף לאתר המעסיק כ-20 עובדים. ל"כלכליסט" נודע כי המשביר לצרכן ניהל משא ומתן לרכישת השליטה באתר אך המגעים לא הבשילו לכדי עסקה. בסופו של דבר החליטו בחברת איריו לרכוש את המניות מקשת, שפחות רצתה להמשיך להשקיע באתר בעצמה, ולהשקיע מיליון דולר באתר. באיריו גייסו לצורך כך משקיע נוסף שהצטרף לחברה, יהודי-בריטי העוסק בתחום האופנה, שאת שמו לא מוכנים לחשוף בשלב זה. 

 

המשביר כבר הודיע בעבר כי בכוונתו להיכנס לתחום הקניות המקוונות ב-2014 ובחן את רכישת סטייל ריבר מתוך כוונה להשתמש בו כפלטפורמה לאתר קניות משלו. במשביר התכוונו להמיר את סטייל ריבר לאתר שימכור גם מוצרי טואלטיקה וקוסמטיקה, הלבשה תחתונה וכל יתר הקטגוריות שנמכרות במשביר ובניו פארם.

 

סטייל ריבר הוקם בשנת 2010 ומוכר פריטי אופנה, תכשיטים וטיפוח. לדברי מפעיליו, עד היום רכשו 100 אלף לקוחות מוצרים דרך האתר.

 

במסגרת השינויים באתר צפוי להתמנות איתן ששון, לשעבר המשנה למנכ"ל ניו פארם, לתפקיד מנכ"ל סטייל ריבר. ששון הצטרף לפני תקופה קצרה לאתר והוא צפוי להחליף את טופז שיהפוך להיות יו"ר פעיל של סטייל ריבר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x