ישראל מתחברת לכלכלה
 

פרסום ושיווק

מילון כלכליסט
 יוני בן מנחם, מנכ"ל רשות השידור
יוני בן מנחם, מנכ"ל רשות השידור  
מניות קשורות לכתבה
   

  רשות השידור מקדמת מכרז גדול למרות עתידה המעורפל

  בצל האיום לסגירתה, רשות השידור מתכננת לרכוש משדרי רדיו ב־5 מיליון דולר אף שמליאת הרשות הקפיאה את כל מכרזי הרכש

  אופיר דור

  12.09.13, 09:49

  רשות השידור ממשיכה לקדם מכרז בהיקף של 5 מיליון דולר לרכישת משדרי רדיו, זאת למרות אי הוודאות בנוגע להמשך קיומה, כך נודע ל"כלכליסט".  

  קראו עוד בכלכליסט:
  בחודש יולי הודיעו שר התקשורת גלעד ארדן ושר האוצר יאיר לפיד על הקפאת תוכנית הרפורמה ברשות השידור שנידונה מאז שנת 2007. בשבוע שעבר מינה ארדן ועדה לבחינת המשך עתידה של רשות השידור והצהיר כי כל האפשרויות נמצאות על השולחן בהקשר זה. בסביבתו של ארדן ציינו כי האפשרות המסתמנת היא סגירה של הרשות הקיימת ופתיחת גוף חדש רזה יותר במקומה.  בעקבות הקפאת הרפורמה החליטה מליאת רשות השידור לעצור את כל מכרזי הרכש וכוח האדם עד שיתקבלו הבהרות בנוגע לעתיד הרשות. הקפאת הרפורמה, שבמסגרתה היתה אמורה המדינה להעביר לרשות השידור 770 מיליון שקל בהלוואות ומענקים, יצרה גם חור בתקציב רשות השידור ולכן הורתה המליאה להקצות כספים רק לנושאים חיוניים.

   

  רשות השידור
  רשות השידור צילום: מאיר אזולאי

   

  אולם למרות הקפאת המכרזים, בחודש האחרון קיימה ועדת המכרזים ברשות השידור שתי פגישות לבחון את ההצעות שהוגשו למכרז משדרי הרדיו. הוצאו תשובות שליליות לחלק מהמועמדים במכרז שלא עמדו בתנאי הסף ונערכו בדיקות מול חברת בזק שמפעילה את מערך המשדרים עבור רשות השידור.

   

  גורמים ברשות השידור הסבירו כי המכרז למשדרי רדיו הוא אכן צורך חיוני מכיוון שקיימות בעיות קליטה של תחנות קול ישראל בחלק מהאזורים בארץ. אולם גורם המצוי בנושא אמר ל"כלכליסט" שמדובר במכרז שיציאתו נדחית כבר שנתיים ורק לאחרונה רשות השידור החלה לקדמו.

   

  מרשות השידור נמסר בתגובה כי "נושא משדרי הרדיו נכלל בסדר עדיפויות עליו החליטו מוסדות הרשות. הרשות אינה מוסרת מידע על תהליכים מכרזיים שטרם הסתיימו".

   

  פרסום ראשון: 12.09.13, 09:49

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות