ישראל מתחברת לכלכלה
 

פרסום ושיווק

מילון כלכליסט
בית רשות השידור
בית רשות השידור 
צילום: מאיר אזולאי
מניות קשורות לכתבה
   

  עיתונאי רשות השידור דורשים מארדן לחשוף את הדו"ח הסודי

  בעקבות חשיפת "כלכליסט", דורשים העיתונאים מהשר להציג את הדו"ח שהוביל להקפאת הרפורמה ברשות

  אופיר דור

  21.08.13, 09:02

  "מדינת ישראל ניהלה מו"מ עם נציגי העובדים לשם השלמת החתימה על הסכמי הרפורמה ברשות השידור ובידה השנייה פעלה להכנת דו"ח סודי, שמטרתו לסכל את אותם הסכמים". כך נכתב במכתב חריף שהעבירו אתמול אגודות העיתונאים בירושלים ובתל אביב בשם עיתונאי רשות השידור לשר התקשורת גלעד ארדן. המכתב נשלח בעקבות חשיפת "כלכליסט" השבוע של עבודת ייעוץ חיצונית שהוצגה לארדן ואשר היתה אחד הגורמים שהובילו להקפאת הרפורמה ברשות השידור בחודש שעבר.

  קראו עוד בכלכליסט:
  ארדן. "התנהגות לא דמוקרטית"
  ארדן. "התנהגות לא דמוקרטית" צילום: עמית שעל


  העבודה מראה את הסעיפים הרבים שהושמטו מהרפורמה, שנוסחה במקור ב־2007, בהתבסס על המלצות חברת הייעוץ TASC, לאורך המשא ומתן הארוך על יישומה בין ארגוני העובדים והנהלת רשות השידור. מסקנת העבודה, שנכתבה ביוני האחרוןהיא שרשות השידור נמצאת לקראת חתימה על "חצי רפורמה". מחברי העבודה העריכו כי במתווה הנוכחי של הרפרומה, רשות השידור צפויה לחזור ולהיקלע לגירעון תקציבי עד 2017.

   

  אגודות העיתונאים מובילות בשבועות האחרונים מאבק נגד החלטתו של ארדן להקפיא את הרפורמה ולבחון פתרונות חלופיים כמו סגירת רשות השידור ופתיחתה מחדש במתכונת חדשה. במכתב שנשלח אתמול דורשות האגודות לחשוף את המסמך. לטענתן, "לשכת כבוד השר מגוננת על דו"ח שאינו נגיש לקריאה למי שנפגע ממנו. מדובר בהתנהגות שאינה מקובלת במשטר דמוקרטי". לטענת עיתונאי הרשות, "הדו"ח מטיל דופי בעובדים וכולל נתונים שלחלקם אין קשר למציאות, בלשון המעטה".

   

   

  פרסום ראשון: 21.08.13, 09:02

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות