ישראל מתחברת לכלכלה
 

פרסום ושיווק

מילון כלכליסט
אליעזר ז'ורבין
אליעזר ז'ורבין  
צילום: אוראל כהן
מניות קשורות לכתבה
   

  הפרסומאי אליעזר ז'ורבין נפטר

  ז'ורבין שנפטר אמש בגיל 89 היה מחלוצי ענף הפרסום בישראל. בין השאר היה אחראי לקמפיין המהפך של הליכוד ב-1977 כשהטביע את הסיסמא "הליכוד - כוח 1"

  אורנה יפת

  02.06.13, 10:08

  אליעזר ז'ורבין, מייסד משרד הפרסום דחף ומחלוצי ענף הפרסום, הלך אתמול לעולמו בגיל 89. ז'ורבין הקים את פרסום "דחף 1" בשנת 1953 שהיה אז מראשוני משרדי הפרסום בישראל. המשרד מטפל משך שנים רבות בתקציב הפרסום של החברה המרכזית למשקאות (קוקה קולה ישראל).  אליעזר ז'ורבין
  אליעזר ז'ורבין צילום: אוראל כהן

   

  ז'ורבין חתום על קמפיינים ידועים ובראשם קמפיינים פוליטיים שהבולט מביניהם הא קמפיין המהפך של הליכוד בשנת 1977 שבו הטביע ז'ורבין את הסיסמה "הליכוד – כוח 1", אותו קמפיין שהעלה את מפלגת הליכוד לראשונה לשלטון.

   

  בשנת 2009 קיבל ז'ורבין פרס מפעל חיים מאיגוד חברות הפרסום, שהוענק לו בתחרות קקטוס הזהב, על החדרת מותגים רבים לישראל והובלת קמפיינים בולטים.

   

  ז'ורבין היה בעברו חבר בארגון הלח"י ונחשב למקורב של פוליטיקאים רבים ביניהם בנימין נתניהו, אהוד אולמרט, עזר ויצמן, יצחק רבין, שמעון פרס ואחרים.

   

  הלוויתו של ז'ורבין תערך היום בשעה שש בערב בבית העלמין בסביון.

   

  פרסום ראשון: 02.06.13, 10:08

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות