• תפריט
קצרים

בתום שמונה שנים לילך סונין עוזבת את חדשות ערוץ 2

סונין שימשה בשנים האחרונות כמגישת תוכניות, עורכת חדשות וכתבת איכות סביבה. מנכ"ל חברת החדשות אבי וייס: "בימים הקרובים נודיע מי יחליף את לילך בסיקור נושאי הסביבה"

כתב כלכליסט 14:4917.01.13
העיתונאית לילך סונין הודיעה על החלטתה לעזוב את חדשות ערוץ 2. סונין עבדה בחדשות ערוץ 2 בשמונה השנים האחרונות כמגישת תכניות, עורכת חדשות וכתבת לענייני איכות סביבה. בשנים האחרונות הגישה סונין מהדורות מיוחדות, שידרה מהשטח באינספור הזדמנויות והכינה כתבות מגזין במגוון רחב של נושאים.
לחדשות ערוץ 2 הגיעה סונין מערוץ הספורט, שם הייתה כתבת ומגישה.

 

לילך סונין: "אחרי יותר משמונה שנים עמוסות ומאתגרות, קיבלתי החלטה לעשות שינוי, ולעזוב את הבית החם שהיה לי בחדשות 2. בשנתיים האחרונות כיסיתי
את תחום הסביבה, ואני מאמינה ומקווה שגם אחרי לכתי יימצא מקום לתחום החשוב הזה במהדורות החדשות. אני פונה לאתגרים חדשים בחוץ, אבל החברים הטובים בחדשות יישארו איתי תמיד".

 

מנכ"ל חברת החדשות אבי וייס אמר: "הצטערתי לשמוע על החלטתה של לילך. בשנים האחרונות שידרה לילך באירועי החדשות המרכזיים והתבלטה כמגישת חדשות מצוינת. בשנתיים האחרונות הצליחה לילך להוביל גם את תחום איכות הסביבה במהדורה המרכזית, ואני משוכנע שהיא תצליח גם בתחנה הבאה בה תבחר. בימים הקרובים נודיע מיהו הכתב שיחליף את לילך בסיקור נושאי הסביבה".

 

 

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

19תגובות
בטל שלח
 • מדוע ? חבל שאת עוזבת אותנו לילך . אהבתי לראות אותך , לשמוע את קולך , את חיוכך - "לילך ״ השם ממש נוצר בשבילך . אני מאחלת לך המשך הצלחה , ושתמיד תחייכי .
  חוה ביקל, (31.01.13)
 • נתגעגע לפנייך היפות המון בהצלחה בדרכך החדשה!
  (31.01.13)
 • אילו הודעה על עזיבה התקבלה מדנה רון...יפה שעה אחת קודם (ל"ת)
  נו מתי....?!, (22.01.13)
 • כשעוזבים משרה כזאת מתגמלת, לפעמים זה לטובת דוברות של חברה עוד יותר מתגמלת... ראו מקרה שגיא בשן שעזב את חדשות 2 לטובת דוברות מפעלי ים המלח.
  חיים, (21.01.13)
לכל התגובות