ישראל מתחברת לכלכלה
 

פרסום ושיווק

מילון כלכליסט

לילך סונין 
צילום: תומריקו
מניות קשורות לכתבה
   

  בתום שמונה שנים לילך סונין עוזבת את חדשות ערוץ 2

  סונין שימשה בשנים האחרונות כמגישת תוכניות, עורכת חדשות וכתבת איכות סביבה. מנכ"ל חברת החדשות אבי וייס: "בימים הקרובים נודיע מי יחליף את לילך בסיקור נושאי הסביבה"

  כתב כלכליסט

  17.01.13, 14:49

  העיתונאית לילך סונין הודיעה על החלטתה לעזוב את חדשות ערוץ 2. סונין עבדה בחדשות ערוץ 2 בשמונה השנים האחרונות כמגישת תכניות, עורכת חדשות וכתבת לענייני איכות סביבה. בשנים האחרונות הגישה סונין מהדורות מיוחדות, שידרה מהשטח באינספור הזדמנויות והכינה כתבות מגזין במגוון רחב של
  נושאים.


  לחדשות ערוץ 2 הגיעה סונין מערוץ הספורט, שם הייתה כתבת ומגישה.

   

  לילך סונין: "אחרי יותר משמונה שנים עמוסות ומאתגרות, קיבלתי החלטה לעשות שינוי, ולעזוב את הבית החם שהיה לי בחדשות 2. בשנתיים האחרונות כיסיתי את תחום הסביבה, ואני מאמינה ומקווה שגם אחרי לכתי יימצא מקום לתחום החשוב הזה במהדורות החדשות. אני פונה לאתגרים חדשים בחוץ, אבל החברים הטובים בחדשות יישארו איתי תמיד".

   

  מנכ"ל חברת החדשות אבי וייס אמר: "הצטערתי לשמוע על החלטתה של לילך. בשנים האחרונות שידרה לילך באירועי החדשות המרכזיים והתבלטה כמגישת חדשות מצוינת. בשנתיים האחרונות הצליחה לילך להוביל גם את תחום איכות הסביבה במהדורה המרכזית, ואני משוכנע שהיא תצליח גם בתחנה הבאה בה תבחר. בימים הקרובים נודיע מיהו הכתב שיחליף את לילך בסיקור נושאי הסביבה".

   

   

  קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

   

  פרסום ראשון: 17.01.13, 14:49

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות