ישראל מתחברת לכלכלה
 

פרסום ושיווק

מילון כלכליסט

דרורית ורטהיים 
מניות קשורות לכתבה
   

  דרורית ורטהיים צפויה להתמנות השבוע ליו"ר קשת

  דרורית, בתו של בעל השליטה בקשת מוזי ורטהיים, תיכנס לתפקיד בתחילת 2013 ותחליף את היו"ר הנוכחי אברהם נתן

  שלי פריצקר

  02.12.12, 11:22

  דרורית ורטהיים צפויה להתמנות השבוע ליו"ר הדירקטוריון של זכיינית ערוץ 2 קשת, כך נודע ל"כלכליסט". היא צפויה להכנס לתפקיד בתחילת 2013 ותחליף את היו"ר הנוכחי אברהם נתן.  המינוי צפוי להיות מאושר בישיבת דירקטוריון של הזכיינית שתיערך השבוע.

   

  דרורית היא בתו של בעל השליטה בקשת, מוזי ורטהיים (51%), וממייסדי הזכיינית. מוזי שהיה יו"ר הדירקטוריון במשך 12 שנה פרש מהדירקטוריון במרץ 2011, במקומו מונה כיו"ר חבר הדירקטוריון אברהם נתן. באותה העת דרורית הצטרפה כחברת דירקטוריון והיתה עתידה לתפוס את המושכות במקומו של אביה אך לא היה ברור מתי זה יקרה.

   

  שאר בעלי המניות בקשת: ג'י.אן.קומיניקיישן אינדסטריס (20%), אחין השקעות (15.3%), פאנצ'ליין (7.7%) ואלכס גלעדי (5.92%).

   

  נתן בעל ניסיון רב בתחום התקשורת וכיהן בעבר כיו"ר רשות השידור וכנציב שירות המדינה. בתפקידו כיו"ר קשת הוא ליווה את הזכיינית בדיונים בכנסת על חוק הרישיונות.

   

  קשת מתמודדת עם המשבר המתמשך בשוק הטלוויזיה המסחרית בעקבות ההאטה בפרסום. בשבוע שעבר, בתום הדיונים על תקציב 2013 הוחלט בקשת על שורה של קיצוצים שאמורים לצאת לפועל בתחילת השנה הבאה, וכוללים קיצוץ שכר רוחבי של עד 10% ופיטורים. זאת לאחר קיצוצים שכבר נעשו בזכיינית בתחילת השנה. בחודש שעבר ביקשה הזכיינית מהדירקטוריון הזרמה של 50 מיליון שקל.

   

  דרורית ורטהיים סירבה להגיב לידיעה.

   

  פרסום ראשון: 02.12.12, 11:22

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות