ישראל מתחברת לכלכלה
 

פרסום ושיווק

מילון כלכליסט
אהוד ברק
אהוד ברק 
צילום: אלכס קולומויסקי
מניות קשורות לכתבה
   

  הרשות השנייה: 103FM שידרה תעמולה של מפלגת העצמאות - בניגוד לחוק

  הרשות פתחה בהליך הפרה נגד תחנת הרדיו ששידרה תעמולה עבור מפלגתו של אהוד ברק: "הפרה של חוקי האתיקה"

  שלי פריצקר

  01.11.12, 18:53

  הרשות השנייה פתחה הליך הפרה נגד תחנת הרדיו FM103 ששידרה היום (ה') תעמולה של מפלגת העצמאות בראשות אהוד ברק. על פי כללי הרשות, אסור לשדר תעמולת בחירות ברדיו האזורי, למעט במועדים מיוחדים שקובעת ועדת הבחירות המרכזית.  

  קראו עוד בכלכליסט:

  "שיבוץ תשדיר פרסומת בנושא תעמולה מהווה הפרה חמורה של חוק הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו וכללי האתיקה בשידורי רדיו של הרשות השנייה", נמסר מהרשות.  התשדיר המדובר שם את יו"ר המפלגה בפרונט עם הסלוגן "העצמאות מרגישים בטוח, אהוד ברק", וקורא להצביע לעצמאות ב-22 בינואר.

   

  הרשות השנייה הנחתה היום את כל מנהלי הרדיו האזורי להימנע משידור תעמולה אסורה. במכתב ששלחה סמנכ"לית הרדיו עידית צ'רנוביץ הובהר כי "הרשות רואה בחומרה את שידור התשדיר האמור המהווה תעמולה אסורה על פי חוק, ותגיב בחומרה נגד תחנה שתשדר תשדירי תעמולה אסורים".

   

  מנכ"לית הרשות השנייה בפועל אילת מצגר מסרה: "על התקשורת חלה אחריות גדולה, הן להעברת מידע מדויק ומהימן לציבור, והן בהרחבת השיחה הציבורי במדינה. לצד כך, חלה על התקשורת אחריות להימנע מהכללת מסרים בשידור המהווים תעמולה אסורה".

   

  פרסום ראשון: 01.11.12, 18:53

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות