ישראל מתחברת לכלכלה
 

פרסום ושיווק

מילון כלכליסט
עופר עיני
עופר עיני 
צילום: אוראל כהן
מניות קשורות לכתבה
   

  עיני על הוועדה להצלת ערוץ 10: "מקווה שלא ינסו לטרפד את עבודתה"

  יו"ר ההסתדרות דיבר עם עובדי הערוץ על הוועדה שמונתה לבחון פריסת חובות; חילוט הערבויות של ערוץ 10 ורשת שנקבע להיום יידחה בעקבות פניית האוצר

  שלי פריצקר

  02.09.12, 17:26

  "אני מאוד מקווה שעבודת הוועדה תביא לתוצאה הרצויה. אני לא רוצה לחשוב שמישהו ינסה לטרפד את החלטת שר האוצר או יעקור אותה מתוכן", אמר היום (א') יו"ר ההסתדרות עופר עיני בישיבה של עובדי ערוץ 10. "אני מקווה שאף אחד לא יגיד שהמנדט של הוועדה זה לא בדיוק המנדט עליו הודיע שר האוצר ביום חמישי האחרון". עיני קרא לשר האוצר יובל שטייניץ שלא לסגת מהחלטתו ומהמנדט שנתן לוועדה בעניין פריסת החובות, וציין כי מוקדם לחגוג: "רק ברגע שיהיה הסדר חוב נוכל לברך על המוגמר".  בתוך כך, חילוט הערבויות של ערוץ 10 ורשת שנקבע להיום, יידחה ב-45 יום בעקבות פנייה רשמית שנשלחה לרשות השנייה ממשרד האוצר.

   

  כאמור, ביום חמישי האחרון הכריז שר האוצר על הקמת צוות בראשותו של מנכ"ל משרד ראש הממשלה הראל לוקר, שיבחן אם ניתן להגיע להסדר פריסת החוב של הערוץ בהיקף 64 מיליון שקל.

   

  הפגנה של עובדי ערוץ 10
  הפגנה של עובדי ערוץ 10 צילום: גיא קרן

   

  באסיפה שנערכה היום במשרדי הערוץ נכחו כ-450 עובדים. כמו כן השתתפו בה יו"ר ועד העובדים מתן חודורוב, יו"ר הדירקטוריון הטרי אבי בלשניקוב, יו"ר ועדת הכספים בדירקטוריון מיכל גרייבסקי, מנכ"ל הערוץ יואב הלדמן ומנכ"ל חברת החדשות אורי רוזן.

   

  בלשניקוב בישר בתחילת הישיבה על ההחלטה להקפיא את הפיטורים המיידיים של 150 עובדים. "עופר עיני היה איתנו לאורך כל הדרך ואנחנו מקווים שימשיך לעבוד איתנו במשרה מלאה", ציין.

   

  "אין ספק כי הקמת הוועדה וההתקדמות הגדולה לקראת פתרון בערוץ 10 הושגה בזכותינו העובדים. היציאה להפגנות, משמרות המחאהוכל הפעולות שעשינו גרמו ללחץ ציבורי והשפיעו על מקבלי ההחלטות. כרגע אנחנו מקפיאים את פעולות המחאה, אולם אם נראה שאין התקדמות משמעותית בעבודת הוועדה, לא נהסס לחזור ולפעול", מסר יו"ר העובדים מתן חודורוב. "עם ביטולה של החלטה זו אני לא מעלה על דעתי שהנהלת הערוץ תוביל פיטורי התייעלות או צמצומים נוספים, שכן ערוץ 10 כבר מתנהל בצורה יעילה מאוד. בשנים האחרונות ננקטו כל הצעדים הנדרשים להבטחת יעילות מקסימלית, ואני בטוח שגם ההנהלה סבורה כך".

   

  עיני התייחס בדבריו גם למשבר התקשורת הישראלית, ואמר כי היא עוברת תהליך לא בריא, והוא אינו מתכוון להישאר אדיש לכך: "מדינה ללא תקשורת חופשית - גם בעיתונות המודפסת, גם באינטרנט וגם בטלוויזיה – היא מדינת עולם שלישי".

   

  פרסום ראשון: 02.09.12, 17:26

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות