• תפריט
פרסום ושיווק

האמהות שעובדות בערוץ 10 לשרה נתניהו: "השמיעי בפני רה"מ את קולנו. את התקווה האחרונה"

המאבק על ערוץ 10 מגיע גם לבית ראש הממשלה. "כמי שמשמשת כאשת ראש ממשלה, כרעייה, כאמא לשני בנים, כמפרנסת, רק את תוכלי להבין אותנו", נכתב במכתב

שלי פריצקר 11:3923.08.12

המאבק של עובדי ערוץ 10 על מקום עבודתם מגיע גם לבית ראש הממשלה. אמהות העובדות בערוץ שלחו השבוע מכתב לשרה נתניהו ובו הן מנסות לפנות אל ליבה כאם וכאישה עובדת. "אנו האמהות העובדות בערוץ 10 פונות אליך במכתב זה, כי לתחושתנו את מבחינתנו התקווה האחרונה", כך לשון המכתב עליו חתומות אמהות בערוץ, ביניהן גם קרני זיו, סמנכ"ל התוכן של ערוץ 10.

בין השאר נכתב, "בין הפגנה להפגנה, בין פגישה לפגישה, בין וועדה לוועדה אנו האימהות מרגישות, כי קולנו טרם נשמע. ההחלטה לפנות אליך הייתה לא פשוטה ואף מורכבת, אך בסופו של דבר הבנו, כי באמת אין אפשרות אחרת. כמי שמשמשת כאשת ראש ממשלה, כרעייה, כאמא לשני בנים, כמפרנסת, רק את כמי שמנהלת ועובדת בקבוצה של גברים תוכלי להבין אותנו.

 

עובדי ערוץ 10 מפגינים עובדי ערוץ 10 מפגינים

 

 

"כיום כשישים אחוז מהמועסקים בערוץ 10 הינן נשים. האפשרות שמקור פרנסה אחד ייעלם בקרוב לא נותן לנו מנוח. חלקנו אף מפרנסות עיקריות, וחלקנו אמהות יחידניות.

 

"אכן יש חוקים במדינה וחוקים צריך לכבד, ערוץ 10 עושה שנים כל שביכולתו לעמוד ולכבד את חוקי מדינת ישראל. ערוץ 10 הבטיח שיחזיר חובות עבר, שיחזיר חובות תוכן, הוא היה מחויב לרגולציה ולציבור הצופים הנאמן שלו. והוא עמד בכל זה. הפעם הוא מבקש ומבטיח להחזיר חוב נוסף שהוא סוחב על גבו שנים רבות.

 

"אנו בטוחות שתוכלי להעיר את תשומת הלב של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ולהשמיע בפניו את קולנו האימהות, ואולי לייצג אותנו מולו, כי קולנו טרם נשמע".

 

בסוף המכתב מבקשות החתומות פגישה קצרה עם אשת ראש הממשלה כדי לתאר בפניה את המצב אליו נקלעו.

23תגובות
בטל שלח
 • בראש ובראשונה שרה צריכה לעזור לשמור על הדמוקרטיה! המשתמע מזה הוא לשמור על הערוץ כערוץ מסחרי המשדר חדשות ותכנים חשובים אחרים!
  אורנה, (26.08.12)
 • אין טעם להכניס עוד אמהות מובטלות למעגל האבטלה הרי אין גם ככה עבודה במדינה הזאת כשזה מגיע לתקשורת. גם איך אפשר לסגור ערוץ מסחרי וליצור מונופול? זה קורה אך ורק במדינות חשוכות!!!
  סיגל, (26.08.12)
 • ערוץ 10 לא מבין את פניית האמהות לשרה נתניהו, הרי כל הוצאות הבית בניגוד אליכם מכוסות על ידי משלם המיסים אתם ואני ,הכסף שהיא מרוויחה הוא כסף כיס מתי הם שילמו ארנונה חשמל בית ספר ביגוד או מזון בסופר, הפניה אליה היא טעות צריך לפרסם כל אשר יודעים עליהם ולא לפחד.
  אבן ירושלים, (26.08.12)
 • עובדי ערוץ 10 ( לשעבר עובדי ערוץ 1 ) - מחכים לכם בערוץ 1 - לונדון וקירשנבוים יכולים לחזור רק אתמול שלשום הם עבדו בערוץ 1 בשכר טוב ועשו אותו דבר בדיוק - אין שום סיבה שלא יחזרו לשם . להחזיר את התכנים והעובדים והמגישים אל הערוץ הראשון ממנו ערקו לטובת שכר מושחת
  (25.08.12)
לכל התגובות