ישראל מתחברת לכלכלה
 

פרסום ושיווק

מילון כלכליסט
קול ברמה
קול ברמה 
מניות קשורות לכתבה
   

  מגיש הרדיו מרדכי לביא עוזב את רדיו "קול חי"

  לביא עוזב את התחנה אחרי תשע שנים ומצטרף לתחנת "קול ברמה", בה יגיש את תוכנית הבוקר

  כתב כלכליסט

  13.09.11, 16:50

  מגיש האקטואליה, מרדכי לביא, עוזב את רדיו "קול חי" לאחר תשע שנים ומצטרף לנבחרת הטאלנטים של תחנת הרדיו "קול ברמה.  לביא יגיש את תוכנית הבוקר החדשה של התחנה שתשודר מדי יום, בין השעות 08:00-10:00. במסגרת התוכנית יתראיינו פוליטיקאים, אישי ציבור, רבנים ואנשי מפתח בסדר היום התקשורתי בישראל. בנוסף ישולבו פינות שונות, דיווחי תנועה ועדכונים מהשטח.

   

  הצטרפותו של לביא ל"קול ברמה", היא חלק מלוח התוכניות החדש של התחנה שיעלה בשבועות הקרובים.

   

  בסקר TGI האחרון, התמקמה תחנת הרדיו "קול ברמה" כתחנה החמישית בגודלה בישראל מבין 16 תחנות אזוריות וכתחנה המובילה לקהל הדתי והחרדי בישראל. כמו כן, סקר TGI למגזר החרדי שהתפרסם השבוע הבליט את מגמת ההתחזקות של התחנה אל מול היחלשותה של התחנה המתחרה.

   

  הצטרפותו של לביא מהווה שדרוג משמעותי נוסף ללוח התוכנית של התחנה, כאשר לפני מספר ימים הודיעה התחנה על הצטרפותו של מגיש מרכזי נוסף, חתן

  פרס ישראל, הרב יצחק דוד גרוסמן לשורות התחנה. המגישים החדשים מחזקים את רצועות השידור הפופולאריות הקיימות.

   

  "תחנת 'קול ברמה' היא תחנת רדיו מובילה ואיכותית, ואין לי ספק כי היא הדבר הבא בעולם התקשורת הדתי והחרדי", אומר לביא. "אני נכון לקראת האתגר החדש והמרתק המצפה לי, להפוך את גם הבוקר לפריים טיים בציבור החרדי. אין לי ספק כי התכנית החדשה תקבע סטנדרטים חדשים למושג 'תכנית בוקר' בציבור החרדי".

   

  לביא גם הוסיף: "אני מודה לרדיו "קול חי" על כל מה שעשו למעני במשך השנים. התחנה היתה ביתי במשך זמן רב מאוד. אני מלא הערכה לאנשי 'קול חי', ואסיר תודה לאנשים הנפלאים שם, על שנים של עבודה משותפת ומדהימה".

   

  אבי מימרן, מנהל התוכניות של "קול ברמה" מסר: "אני שמח על הצטרפותו של מרדכי לביא, ותיק השדרנים בתקשורת החרדית. הצטרפותו של לביא לתחנה, מהווה מכפיל כח משמעותי. היא ללא ספק תביא עימה גידול משמעותי במאזינים, ובשורה חדשה לכל תחום האקטואליה בשעות הבוקר".

   

  קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

   

  פרסום ראשון: 13.09.11, 16:50

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות