ישראל מתחברת לכלכלה
 

פרסום ושיווק

מילון כלכליסט
אייל כרמי
אייל כרמי  
צילום: עמית שעל
מניות קשורות לכתבה
   

  בלעדי ל"כלכליסט": מנכ"ל מי עדן ישראל פורש מתפקידו

  אייל כרמי, מנכ"ל מי עדן ישראל, הודיע על פרישה מתפקידו שנה וחצי לאחר שמונה. יחליף אותו יריב שפירא, משנה לנשיא קבוצת מי עדן

  גיל קליאן ואורנה יפת

  05.06.11, 13:34

  אייל כרמי, מנכ"ל מי עדןישראל, הודיע על פרישה מתפקידו. כך נודע ל"כלכליסט". כרמי מונה לתפקידו בינואר 2010, ובתגובה לשאלת "כלכליסט" מסר כי "אני פורש מסיבות אישיות, תוך הסתכלות על המשך הדרך שלי".

   

  תחת כרמי התמודדה מי עדן עם הזיהום במקורות המים שלה – שהשבית את הייצור לשבועות ארוכים. כעת מתמודדת החברה עם ביקורת ממקום מעט בלתי צפוי, המשרד להגנת הסביבה שהחל באחרונה להטיף בגלוי לשתיית מי ברז על חשבון צריכת מצים בבקבוקים.  מה דעתך על מניית תמדא:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

  יריב שפירא (56), משנה לנשיא קבוצת מי עדן, ישמש כמנכ"ל החברה בישראל. עד לתפקיד זה שימש שפירא גם כסגן נשיא לפיתוח עסקי בקבוצת מי עדן. קודם לכן שימש בתפקידים שונים במטה ובעבר (1998-2000) כמנכ"ל הפעילות בישראל. משנת 2000 עסק שפירא בהקמה והבנייה של פעולות החברה באירופה ובתקופה זו ביצע תפקידים בכירים בתחומים שונים. עד לאחרונה שימש שפירא כיו"ר איגוד חברות המים באירופה.

   

  התוצאות הכספיות של מי עדן לרבעון הראשון הצביעו על כך שבישראל המשיכה תחרות המחירים האגרסיבית בין מותגי המים השונים לקבוע את סדר היום, כאשר מי עדן דיווחה בישראל על עלייה במכירות וירידה ב-EBITDA (רווח ללא הוצאות מימון, מסים, פחת והפחתות). למכירות החברה בישראל סייעה גם פעילות מכונות הקפה של פאוזה, ובפרט השת"פ עם רשת חנויות הנוחות יילו. פעילות פאוזה מרוכזת תחת מי עדן ישראל.

   

  פעילות מי עדן בישראל הראתה צמיחה של 2.2% במכירות להיקף של 18.3 מיליון יורו, וצניחה של 21% ב-EBITDA ל-1.5 מיליון יורו.

   

  רענן זילברמן, נשיא קבוצת מי עדן: "אנו מאחלים לאייל כרמי הצלחה רבה בהמשך דרכו וליריב שפירא הצלחה באתגרים העומדים בפניו".

   

  קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

   

  פרסום ראשון: 05.06.11, 13:34

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות