ישראל מתחברת לכלכלה
 

פרסום ושיווק

מילון כלכליסט

גדעון עמיחי מנכ"ל משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי 
צילום: יובל חן
מניות קשורות לכתבה
   

  איש השיווק של יולי - גדעון עמיחי

  איגוד השיווק הישראלי בחר בעמיחי לאור ההצלחה הקריאטיבית של משרד הפרסום בו הוא שותף

  כתב כלכליסט

  03.08.08, 12:37

  ועדת השיווק של איגוד השיווק הישראלי בחרה בגדעון עמיחי, מנכ"ל משותף בשלמור אבנון עמיחי Y&R, לאיש השיווק של חודש יולי.  עמיחי, העומד מזה 15 שנה מאחורי ההצלחה הקריאטיבית של המשרד בו הוא שותף, הוביל 16 קמפיינים של המשרד לשלב הסופי בפסטיבל קאן האחרון ולגריפת 5 פרסי אריה הזהב.
  בנוסף, זכה השנה המשרד בפרסים יוקרתיים בתחרויות בינלאומיות נוספות, בהם פרס זהב באוסקר האמריקאי לפרסום - הקליאו בארה"ב, ב-FAB - תחרות הפרסום הבינלאומית של תחום המזון, ופרס מודעת השנה בתחום המזון בתחרות האירופאית החשובה ביותר- Epica.

   

  גדעון עמיחי מציין, כי "מעבר לשמחה על הזכייה בפרסים בינלאומיים רבים ויוקרתיים, אני שמח וגאה בתעשיית הפרסום הישראלית. הזכיות שלנו ושל משרדים נוספים בפרסים בינלאומיים מעלות את תעשיית הפרסום בישראל ואת האינטראקטיב הישראלי על מפת הפרסום העולמי, והתעשייה העולמית מבינה כעת כי בישראל מוחות קריאטיביים רבים עם יכולות אדירות".

   

   

  פרסום ראשון: 03.08.08, 12:37

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות