ישראל מתחברת לכלכלה
 

טכנולוגי

מילון כלכליסט
רון אילון, מנכ"ל yes
רון אילון, מנכ"ל yes 
צילום: צביקה טישלר
מניות קשורות לכתבה
   

  yes פועלת להקים ערוץ חדשות עצמאי

  מנכ"ל החברה ביקש משר התקשורת ארדן לפעול כדי להסיר את המגבלות הרגולטוריות המונעות כיום הקמה של ערוץ כזה

  אופיר דור

  02.06.13, 18:16

  חברת הלווין yes בודקת בימים אלו את האפשרות להקים ערוץ חדשות עצמאי משלה.  הנושא עלה בפגישת הכרות שנערכה לאחרונה בין מנכ"ל yes רון אילון לשר התקשורת גלעד ארדן. במהלך הפגישה ביקש אילון מארדן לפעול כדי להסיר את המגבלות הרגולטוריות המונעות כיום הקמה של ערוץ כזה.

   

  אחד ממתחמי yes
  אחד ממתחמי yes צילום: מאיר פרטוש

   

  חברת הלווין אינה יכולה נכון לעכשיו להקים עוד ערוץ בית משלה בנוסף לאלו שכבר יש לה. בנוסף, מנועה החברה מלשדר פרסומות בערוציה, מה שיקשה עליה לממן הפעלה של ערוץ יקר כמו ערוץ חדשות.

   

  הנושא של הקמת ערוץ חדשות ייעודי עולה ויורד מאז סוף שנות ה-90 אך ערוץ כזה טרם עלה לאוויר. בעבר עלתה האפשרות כי yes ו-HOT יקימו ערוץ חדשות משותף, במתכונת דומה לזו שבה פועלת חברת החדשות של ערוץ 2 שבבעלות קשת ורשת, אך כעת נבחנת במשרד התקשורת האפשרות להיענות לבקשת yes ולאפשר לה להקים את הערוץ לבד.

   

  חברות הטלוויזיה הרב-ערוצית צריכות להתחיל להתכונן להרחבת התחרות בשוק הן מצד מערך עידן פלוס שצפוי להתרחב בשנים הקרובות ולכלול ערוצים נוספים, והן מצד גורמים חדשים שיכנסו לעולם הטלוויזיה, כמו חברות הסלולר סלקום ופרטנר. אחת האפשרויות העומדות בפני yes כדי להתכונן מראש לתחרות היא להגדיל את היצע התכנים שלה על ידי הקמת ערוצים נוספים.

   

  מ-yes נמסר בתגובה "אנו בוחנים את כל האפשרויות".

   

   

   

  פרסום ראשון: 02.06.13, 18:16

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות