סגור

חברת הסייבר Cyolo גייסה 21 מיליון דולר בהובלת גלילות קפיטל

הפתרון של Cyolo מזהה, מאמת ומאשר כל מכשיר, משתמש ופעולה לפני ואחרי שניתנת להם גישה לכל משאב ארגוני. המנכ"ל אלמוג אפיריון: "זה הזמן הנכון להתרחב לשווקים חדשים ולהציע יכולות חדשות"

חברת הסייבר Cyolo גייסה 21 מיליון דולר בסבב A, בהובלת גלילות קפיטל פרטנרס. הסבב כולל גם השקעה אסטרטגית של National Grid Partners Merlin Cyber והשקעה נוספת מהמשקיעים הקיימים , Flint Capital , Global Founders Capital ו-Differential Ventures.
2 צפייה בגלריה
מייסדי חברת הסייבר Cyolo אלמוג אפיריון דדי ירקוני ערן שמואלי
מייסדי חברת הסייבר Cyolo אלמוג אפיריון דדי ירקוני ערן שמואלי
מייסדי חברת הסייבר Cyolo,אלמוג אפיריון, דדי ירקוני וערן שמואלי
Cyolo הוקמה ב-2020 על ידי אלמוג אפיריון (מנכ”ל החברה), דדי ירקוני (סמנכ״ל טכנולוגיה) וערן שמואלי (ארכיטקט התוכנה הראשי של החברה). החברה מעסיקה 27 עובדים. עד כה גייסה החברה 4 מיליון דולר.
בשנים האחרונות, תקיפות ופריצות סייבר הפכו למתוחכמות יותר, מורכבות יותר וקשות יותר לזיהוי. כדי להתמודד עם אתגרי האבטחה החדשים, ממשלות וארגונים רבים מאמצים שיטות עבודה חדשות שמתבססות על מתודולוגיה של Zero Trust כלומר, מתן ״אפס אמון״ בכל משתמש - עד אשר הוכח אחרת. הצורך בפתרון מסוג זה התחזק במיוחד בתקופת הקורונה, עם המעבר למודל עבודה מהבית, שצפוי להישאר איתנו.
הפתרון של Cyolo מזהה, מאמת ומאשר כל מכשיר, משתמש ופעולה לפני ואחרי שניתנת להם גישה לכל משאב ארגוני, תוך מתן שקיפות מלאה לארגון על פעולות המשתמשים.
2 צפייה בגלריה
אלמוג אפיריון מנכ"ל חברת הסייבר Cyolo
אלמוג אפיריון מנכ"ל חברת הסייבר Cyolo
אלמוג אפיריון, מנכ"ל חברת הסייבר Cyolo
"Cyolo פותרת בעיה קריטית בכך שהיא מספקת לארגונים פתרון מהיר וקל ליישום, שמאפשר להם נראות ושליטה מלאה בסביבה הארגונית המורכבת", אמר אלמוג אפיריון, מנכ"ל ומייסד שותף של Cyolo. "עכשיו זה הזמן הנכון להתרחב לשווקים חדשים ולהציע יכולות חדשות. השקעה זו תאפשר לנו לממש את החזון שלנו להגדיר מחדש את הקישוריות המאובטחת לכזו המבוססת על זהויות, על מנת לספק לארגונים מענה לצרכיהם הנוכחיים והעתידיים. סבב גיוס זה יאפשר לנו להאיץ את מאמצי הצמיחה והמו"פ, ולעזור ללקוחות חדשים לנווט בקלות את המעבר ל -Zero Trust".
קובי סמבורסקי, מייסד ושותף מנהל של גלילות קפיטל פרטנרס, אמר כי: "עקבנו אחר Cyolo וטכנולוגיות Zero Trust נוספות ונוכחנו לדעת כי הפתרון של Cyolo הוא הטוב ביותר. Cyolo צומחת באופן אקספוננציאלי וחזונה לעתיד הקישוריות המאובטחת תואם את צרכי השוק. ".