סגור

"רוב העובדים שלנו מעוטף עזה והם עכשיו בבית וברור שהתפוקה נפגעת"

דותן לזר, מנכ"ל חברת ההייטק LSports מאשקלון שעוסקת בטכנולוגיות ספורט, מספר כי החברה מפעילה שירות תמיכה של 24 שעות ביממה בלקוחות, "ואם יש אזעקה, העובדים מנסים לחזור מהר מאוד לעבודה"


תחת מטחי טילים בלתי פוסקים ממשיכה חברת ההייטק LSports באשקלון לעבוד, והמנכ"ל דותן לזר מספר ל"כלכליסט" שאחרי שכבר התחילו לחזור למשרדים בעקבות הקורונה, הוא נאלץ להורות לעובדיו לחזור לעבוד מהבית.
החברה עוסקת בתחום של טכנולוגיות ספורט. "יש לי עובדים מניר עם וזיקים שלא ישנו כל הלילה, אז אני מבין אותם אם התפוקה תרד. אומר לזר. "80% מהעובדים שלנו מגיעים מעוטף עזה, אשקלון ואשדוד, כך שהם לא יכולים לעבוד בימים אלה באופן מלא בביתם. אבל אני כאן בעיקר כדי לעזור ולתמוך בהם, וכרגע זה הכי חשוב".
2 צפייה בגלריה
דותן לזר חברת LSports ההיי טק מאשקלון
דותן לזר חברת LSports ההיי טק מאשקלון
דותן לזר, מנכ"ל חברת LSports
(צילום: LSPORTS)
החברה שהוקמה ב-2012 כעסק משפחתי על ידי שני האחים דותן ועידן לזר ואביהם שאול, מעולם לא גייסה כספים חיצוניים וכיום מוכרת בקצב של עשרות מיליוני יורו בשנה. "אנחנו רק רוצים לגייס עוד עובדים עכשיו ולהגדיל את החברה. גדלנו בשנה האחרונה ב-100% ואני רוצה להמשיך לגדול. אפילו פתחנו שלוחה קטנה בבני ברק כדי שעובדים שגרים באזור המרכז ולא מעוניינים לעבוד כאן, יעבדו מהמשרד שלנו שם".
2 צפייה בגלריה
פגיעת רקטה רקטות טילים טיל עשן אש ב מכונית רכב רכבים מכוניות ב אשקלון מבצע שומר החומות  2
פגיעת רקטה רקטות טילים טיל עשן אש ב מכונית רכב רכבים מכוניות ב אשקלון מבצע שומר החומות  2
פגיעת רקטה באשקלון אתמול
(צילום: רויטרס)
לדברי לזר, הלקוחות כולם יושבים בחו"ל ומודעים למצב. "יש לנו גם תמיכה של 24 שעות ביממה בלקוחות, ואם יש אזעקה, העובדים שלי מנסים לחזור מהר מאוד לעבודה. התפוקה תרד אבל עושים את המקסימום בסיטואציה של מצב ביטחוני כל כך מורכב".
LSports מתמחה באיסוף וארגון מידע בזמן אמת מעולם הספורט, והפצה שלו ללקוחות עסקיים ממקורות תוכן כמו עיתונות ספורט, גיימינג (eSports), ארגוני ספורט ועוד.
הפלטפורמה שפיתחה LSports מאפשרת לה לעקוב אחרי עשרות אלפי אירועי ספורט במקביל, ולקבל מהם מידע מעמיק: תוצאות, הרכבי שחקנים, יחסי הימור ממספר רב של סוכנויות, אירועים חריגים, זמני התחלה וסיום ועוד, כל זאת תחת פלטפורמה אחת. לקוחות יכולים לבחור מידע שמועיל להם או ענף ספורט שמעניין אותם ולבצע באמצעות הפלטפורמה שימושים שונים.