• תפריט
מדיה

אביעד קיסוס וטל ברמן עוזבים את רדיו תל אביב

המשא ומתן בין התחנה לבין השדרנים הגיע למבוי סתום והם צפויים לעזוב בתחילת דצמבר; על פי הערכות יחתמו השניים עם תחנת הרדיו 99FM

מיכל תוסייה-כהן 17:1228.10.09

אביעד קיסוס וטל ברמן, בעלי תוכנית הבוקר ברדיו תל אביב, עוזבים את התחנה בתחילת דצמבר. השניים ניהלו משא ומתן עם ראשי הערוץ על חידוש החוזה, אך כפי הנראה הגיעו למבוי סתום וב-1 לדצמבר צפויה לעלות לשידור תוכנית בוקר חדשה.

 

בעקבות כישלון המשא והמתן הכלכלי עם רדיו

תל אביב, מנהלים כעת שני המגישים משא ומתן עם תחנות רדיו אחרות מאזור המרכז. על פי הערכות של מקורבים, ישנו סיכוי גבוה כי השניים יחתמו עם תחנת הרדיו 99FM. עזיבת שני המגישים נחשבת למכה קשה לתחנה, לאחר שבמשך שבע וחצי שנים נתפסה תוכנית הבוקר בהנחייתם כ"עוגן כלכלי". התוכנית אחראית לחלק ניכר מהכנסות התחנה מפרסומות ומחזיקה בקהל נאמן שמאזין לה מדי בוקר.

 

קיסוס וברמן ממשיכים את גל הנטישה שפקד את הערוץ בחודשים האחרונים. זמן קצר לאחר שהתחנה האריכה את זיכיונה באוגוסט 2009, עזב אותה מנהל התוכניות לירון תאני. בעקבותיו גם מנכ"ל התחנה, שי בן מאור, הודיע כי הוא עוזב את התחנה. בנוסף, לאחרונה פוטרו מהערוץ רבים מכוכביה, בהם השדרנים דן תורן, שרון מולדבי וליאון פלדמן. כמו כן לאחרונה ירדה משידור התוכנית של דן שילון ורינה מצליח.

 

מתחנת רדיו תל אביב נמסר בתגובה כי "רדיו תל אביב מבקש להודות לטל ואביעד על 7 שנים משותפות ונפלאות ומאחל להם הצלחה בכל אשר יפנו". קיסוס וברמן ביקשו שלא להגיב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x