בשולי החדשות

ג'ורג' קלוני מציג: כך חילקתי 14 מיליון דולר לחבריי הטובים

השחקן אישר כי נתן "מענק" לחבריו הקרובים: "תמכו בי לאורך השנים"; ומה ענה לחבר שסירב לקבל את המתנה?

שירות כלכליסט 00:0918.11.20

השחקן ג'ורג' קלוני אישר כי חילק מיליון דולר לכל אחד מ-14 מחבריו הקרובים, שתמכו בו לאורך השנים.

 

איש העסקים רנדי גרבר, אחד מחבריו הטובים של קלוני, חשף את הסיפור ב-2017, ואולם רק כעת אישר השחקן את הפרטים, בראיון למגזין הגברים GQ.

 

"אמאל (אשתו לעתיד של קלוני) ואני רק נפגשו, אבל עדיין לא יצאנו. הייתי רווק. שנינו כבר לא היינו צעירים. הייתי בן 52 ומשהו, ומרבית חבריי היו מבוגרים ממני", אמר השחקו. לדבריו, לאחר ההצלחה של הסרט "כוח משיכה", היה ברשותו סכום כסף גדול, ולא היתה לו משפחה שהיה צריך לתמוך בה. 

 

לדבריו, "מה שהיה לי בתקופה הזאת, זה החברים האלה, שבמשך תקופה של מעל 35 שנה עזרו לי בכל מיני מקרים. ישנתי בבתים שלהם כשהייתי מרושש. הם הלוו לי כסף כשהייתי מרושש. הם עזרו לי כשהייתי צריך עזרה לאורך השנים, ואני עזרתי להם.

 

"אנחנו חברים טובים, וחשבתי, 'בלעדיהם - לא היה לי שום דבר'. אנחנו מאוד קרובים. אם אדרס על ידי אוטובוס - הם יקבלו חלק מהירושה שלי. אז חשבתי, למה צריך לחכות שאדרס על ידי אוטובוס?"

  

ג'ורג' קלוני ג'ורג' קלוני צילום: איי פי

 

קלוני סיפר כי שכר ואן, ונסע בו למקום בלוס אנג'לס, שבו יכל להשיג "כמויות גדולות של מזומן". הוא רכש 14 תיקים (של חברת טומי), וארז בכל אחד מהם מיליון דולר במזומן. "בכל הנוגע למשקל - זה לא כל כך הרבה", ציין.

 

השחקן הזמין את חבריו, והראה להם מפה של העולם, בה מסומנים מקומות אליהם, לדבריו, לא היה יכול להגיע בלעדיהם. "אמרתי להם - איך אוכל להחזיר לכם? טוב, מה דעתכם על מיליון דולר?"

 

גרבר סיפר בעבר כי סירב תחילה לקבל את מיליון הדולרים, ואולם לדבריו, קלוני אמר כי "אם אתה לא לוקח את הכסף - אף אחד לא יקבל אותו".

x