שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
תעשייה ופיננסים

מינוי מבפנים: לוריאל ממנה את ניקולס הירונימוס למנכ"ל הבא

הירונימוס עובד בחברה 33 שנה ובתפקידו האחרון שימש כמשנה למנכ"ל הנוכחי ז'אן פול אגון, ואף סומן ליורשו. אגון יכהן כיו"ר הקבוצה. לוריאל נסחרת בבורסה בפריז בשווי שוק של 162 מיליארד יורו

שירות כלכליסט 19:0014.10.20

מנכ"ל חדש ללוריאל (L'Oreal): ענקית מוצרי הטיפוח והיופי מצרפת מינתה את ניקולס הירונימוס (Nicolas Hieronimus) למנכ"לה הבא. המינוי ייכנס לתוקף במאי 2021.

 

 

 

הירונימוס (56), שימש כמשנה למנכ"ל לוריאל ז'אן פול אגון (Jean-Paul Agon) ואף סומן ליורש העתידי שלו. את כל הקרייירה שלו בת 33 השנים עשה בחברה, בשורה ארוכה של תפקידים. המנכ"ל הפורש אגון, שנכנס לתפקיד במרץ 2011 – ימשיך לכהן כיו"ר הקבוצה.

 

 

ניקולס הירונימוס. המנכ"ל הבא ניקולס הירונימוס. המנכ"ל הבא צילום: גטי

 

חברת לוריאל הוקמה ב-1907 ובראשה עמדו מעט מאד מנהלים – הירונימוס יהיה המנכ"ל השישי שלה מאז שהוקמה. "הידע האינטימי של מותגי הקבוצה והיכולת לאחד ולקשר בין הצוותים הופכים את הירונימוס למועמד הטוב ביותר להוביל את לוריאל", אמר אגון על המינוי.

 

הירונימוס עשוי בהחלט לפתוח את כהונתו בתקופה שעדיין מתאפיינת באי ודאות גבוהה. סקטור הקוסמטיקה והיוקרה מתקשה בד"כ לרשום צמיחה משמעותית ובת קיימא בעת משבר, כך שהמנכ"ל הבא של לוריאל יידרש להתמודד מייד עם כניסתו לתפקיד מול אתגרים מורכבים.

 

מוצרי קוסמטיקה לוריאל מוצרי קוסמטיקה לוריאל צילום: רויטרס

 

לנוכח ההשפעה השלילית של המגיפה, מניית לוריאל דיווחה על ירידה של 12% בהכנסות במחצית הראשונה של 2020, ירידה בשיעור שלא הכירו בחברה ב-20 השנים האחרונות. החברה ייחסה את הירידה האמורה לסגרים, מגבלות התנועה והתיירות והמעבר לעבודה מהבית. אלה צמצמו בחדות את הזדמנויות הרכישה, וכן את השימוש באיפור לקראת מפגשים בעבודה ובאירועים חברתיים.

 

לוריאל נסחרת בבורסה בפריז בשווי שוק של 162 מיליארד יורו – מניית החברה רשמה עלייה של כמעט 10% מתחילת 2020. פייר טנג'ר אנליסט Oddo, אמר בתגובה להודעה: "המינוי של הירונימוס הוא שינוי ללא שינוי, צעד חיובי, שכן הוא משמר יציבות".

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

x