שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
קורונה

הפתיחה המחודשת של ברודוויי נדחתה בפעם השנייה - ל-2021

התיאטראות שיו אמורים להיפתח ב-8 בספטמבר, יישארו סגורים לפחות עד תחילת השנה הבאה; שמירה על בריאות השחקנים, הצוות, התזמורת והקהל נמצאת בעדיפות הכי גבוהה שלנו:

שירות כלכליסט 23:2529.06.20

הפתיחה מחדש של תיאטראות ברודוויי בניו יורק נדחתה שוב; מוקד מחזות הזמר וההצגות העצום לא צפוי להיפתח לפני ינואר.

 

עדיין לא נקבע תאריך מדויק לחזרה לפעילות, אך כל ההפקות של ברודוויי מציעות החזרים על כרטיסים למופעים שהיו מתוכננים עד ל-3 בינואר.

 

התיאטראות של ברודוויי נסגרו ב-12 במרץ בשל מגיפת הקורונה. מעבר לכל ההצגות הרצות שבוטלו, 16 הפקות חדשות שהיו אמורות לצאת לדרך בחודשים האחרונים בוטלו גם הן. גם הפרס של הענף, טקס הטוני, נדחה לזמן בלתי ידוע.

 

לפני כמה שבועות החליט הארגון המייצג את המפיקים ברודוויי  ליג (Broadway League) על פתיחה מחודשת ב-7 ביוני, לאחר התייעצות עם הרשויות המקומיות וגורמי הבריאות. בהמשך נדחה תאריך היעד ל-8 בספטמבר ועתה כאמור גם הדד ליין הזה בוטל.

 

ברודוויי ברודוויי צילום: Walter McBride, nytix

 

"שמירה על בריאות השחקנים, הצוות, התזמורת והקהל נמצאת בעדיפות הכי גבוהה שלנו, ואנו מצפים לחזור לבמות שלנו רק כאשר יהיה בטוח לעשות זאת", אמר תומאס שומכר, ראש ארגון המפיקים.  

 

התיאטראות בברודוויי משכו ב-2019 קהל של 15 מיליון צופים וההכנסות הכוללות של המופעים הגיעו ל-1.8 מיליארד דולר. ההארכה הנוכחית לינואר מביאה לביטול של הצגות רבות חדשות, שהיו אמורות לעלות בסתיו הקרוב ובאביב שלאחריו - מרבית ההפקות הללו, כולל כמה מאוד מדוברות, החליטו שלא להמתין לעדכונים ולדחות בשנה שלמה את ההעלאה.

x