שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חברה וסביבה

בלומברג תוקף את טראמפ: "האנשים שלך בניו יורק צוחקים עליך ומכנים אותך ליצן נבחן ומטופש"

בלומברג, שמתמודד על משבצת המועמד הדמוקרטי לנשיאות ב-2020, הבין שהחומר שנשמר עד כה לשיחות בחדרים סגורים הוא תחמושת לא רעה שתעזור לו בשלהוב תומכיו, ושהשאר יישרף

ליאור באקאלו 11:4117.02.20
"האנשים שלך בניו יורק צוחקים עליך ומכנים אותך ליצן נבחן ומטופש" , כך תקף מייקל בלומברג את טראמפ בטוויטר, ביום חמישי שעבר.

 

כשאמריקה התוודעה לציוצים הראשונים של טראמפ התגובות, בעיקר מהצד השמאלי של המפה הפוליטית, נעו בין הלם לבוז כללי כלפי הגישה הלא נשיאותית שהאיש הביא עמו לבית הלבן. ארבע שנים אחרי ונראה כי גם אחרוני הליברלים התרגלו לבוטות. יותר מכך — הרצון שלהם לבלוט מעל המון התוכן הרץ ברשתות החברתיות מביא אותם להסיר את הרסן ולצייץ בעצמם מבלי להבחין בין שפה גבוהה לנמוכה ובין סגנון ממלכתי לעממי. בסופ"ש האחרון הצטרף לחגיגת הטינופים של טראמפ ראש עיריית ניו יורק לשעבר מייקל בלומברג, שמתמודד על משבצת המועמד הדמוקרטי לנשיאות ב־2020.

 

מימין דונלד טראמפ ומייקל בלומברג מימין דונלד טראמפ ומייקל בלומברג צילומים: רויטרס , גטי אימג'ס

 

בלומברג שמנהל לאחרונה מלחמת תדמית מול טראמפ ומאשים אותו בבריונות ובהתדרדרות המוסרית הכללית של אמריקה, לא בחל בשימוש במילים מעליבות, שנראה כי יש עוד הרבה מהמקום שממנו הגיעו. כנראה שגם הוא הבין שהחומר שנשמר עד כה לשיחות בחדרים סגורים הוא תחמושת לא רעה שתעזור לו בשלהוב תומכיו, ושהשאר יישרף. אם גם מי שמציג את עצמו כאלטרנטיבה שפויה נוהג כאחרון הבריונים, נראה שהשד יצא סופית מהבקבוק. 

 

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

x