שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בשולי החדשות

בריטניה: כך הגיבה חברת פרלמנט שספגה נאצות ברשת לאחר שכתפה נחשפה

טרייסי בראבין, נציגת אזור בצפון אנגליה, ספגה ביקורת חריפה ברשתות החברתיות והשיבה: "אני לא בחורה שמסתובבת בין גברים, לא זונה, לא מתכוננת להנקה ולא שיכורה"

שירות כלכליסט 17:4505.02.20

חברת הפרלמנט הבריטי יצאה במתקפת נגד משעשעת למדי לאחר שספגה ביקורת חריפה ברשתות החברתיות על הבגדים שבחרה להופעתה בפרלמנט (הסיפור הקלאסי: עוד אישה בתפקיד מפתח שנדרשת לתת הסבר על הופעתה).

 

המתקפה ברשתות נגד טרייסי בראבין (Tracy Brabin), חברת פרלמנט מטעם מפלגת הלייבור שבאופוזיציה, החלה לאחר שהכתף שלה נחשפה במהלך עימות בבית הנבחרים ביום שני האחרון.

 

המבקרים המעודנים טענו כי לא מדובר בבגדים המתאימים להופעה בפרלמנט. הפחות מעודנים בחרו בכינויים פוגעניים מהסלנג הבריטי, בטווח שבין ה'פרחה' הידועה לשמצה לבין 'זונה'.

 

חברת הפרלמנט טרייסי בראבין . "רק בפהתנגשתי במשאית זבל" חברת הפרלמנט טרייסי בראבין . "רק בפהתנגשתי במשאית זבל" צילום: גטי אימג'ס

 

בראבין תוהה בציוץ טוויטר את התהייה המתבקשת – כיצד אנשים "בסערת רגשות כה גדולה רק בגלל כתף". עוד הוסיפה בראבין: "אני מצטערת שאיני יכולה לענות לכול המגיבים אבל את זה אני יכולה לאשר: אני לא בחורה שמסתובבת בין גברים, לא בהאנג אובר, לא זונה, לא מתכוננת להנקה, לא שיכורה, רק אחת שהתנגשה עם משאית זבל". הציוץ של חברת הפרלמנט זכה לתמיכה רבה עם מעל 100 אלף לייקים תוך פחות מיממה.   

 

 

בראבין, נציגת אזור בצפון אנגליה, היא כוכבת אופרת סבון לשעבר, שהפכה לחברת פרלמנט בשנת 2016. היא הציגה בפרלמנט בעימות המדובר את מחאתה על כך שהממשלה מונעת מעיתונאים מסויימים כניסה למסיבות עיתונאים מטעם הממשלה.

 

לפרלמנט הבריטי, עד כמה שזה מפתיע, אין קוד לבוש מוצהר, אך הוא כן מייעץ לחברים להקפיד על ביגוש ש"מתאים במצב הרגיל למפגשים עסקיים פורמליים".

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

x