$
עולם

נוסעת נרדמה באמצע טיסה - והתעוררה לבד במטוס נעול וחשוך

טיפאני אדמס הושארה ישנה במטוס אייר קנדה שנחת בשדה התעופה של טורונטו. מה עשתה לאחר שקמה?

שירות כלכליסט 20:3123.06.19

טיפאני אדמס הייתה בדרכה לביתה בטורונטו לאחר שביקרה חברה בקוויבק, כש"אחד מסופי השבוע הכי טובים שהיו לה" לדבריה, הפך לסיוט.

 

 

היא התעוררה כדי למצוא את עצמה במטוס קר וחשוך של אייר קנדה, כמה שעות לאחר שנחת בשדה התעופה של טורונטו, והבינה שהושארה במטוס כשהיא ישנה. היא שיתפה את התקרית המפחידה בפייסבוק ב-19ביוני. היא כתבה :"אני חושבת שאני תקועה בחלום רע. אם המושב מוטה סנטימטר אחורה או אם המגש מורד הצוות שם לב מיד, אבל איך מפספסים בן אדם שעדיין יושב קשור למושב שלו ופשוט הולכים הביתה?!?". אדמס תיארה את החוויה המטלטלת במהלכה נותרה ללא סוללה בטלפון או דרך לטעון אותו, בעודה תקועה במטוס השומם.

 

מטוס של אייר קנדה בטורונטו מטוס של אייר קנדה בטורונטו צילום: גטי אימג'ס

 

"נרדמתי בערך באמצע הטיסה שארכה שעה וחצי. התעוררתי בערך בחצות (כמה שעות אחרי שהטיסה נחתה) קפואה ובחושך מוחלט, ועדיין קשורה למושב. ובתור מישהי שסובלת מחרדות אתם יכולים לתאר לעצמכם כמה איום זה היה," כתבה אדמס.

 

לאחר שהתעוררה גיששה אדמס את דרכה לאורך המטוס בניסיון למצוא דרך ליידע מישהו על מצבה. היא מצאה פנס בתא הטייס והצליחה לפתוח את אחת מדלתות המטוס. אז ישבה על מפתן הדלת כשרגליה מתנדנדות, ונופפה בפנס עד אשר איש צוות קרקע ראה אותה ובא לחלצה.

 

היא סיפרה: "בזמן שראיתי את רכב הקרקע הרגליים שלי היו פשוט תלויות מחוץ למטוס. הוא היה בהלם ושאל אותי איך לעזאזל הם השאירו אותי שם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x