$
תעשייה ופיננסים

השיוויון מתחיל בשירותים: פמפרס תתקין פינות החתלה בשירותי גברים

החברה תתקין, על חשבונה, בארה"ב ובקנדה 5,000 פינות החתלה. היוזמה - בעקבות צילום באינסטגרם של גבר המחתל את תינוקו כשהוא יושב בשירותים ציבוריים על הרצפה

שירות כלכליסט 21:0013.06.19
יצרנית החיתולים פמפרס החליטה להקל על האבות שמסתובבים עם תינוקות, והודיעה כי עד 2021 תתקין ברחבי ארה"ב וקנדה 5,000 פינות החתלה בשירותים ציבוריים של גברים.

 

 

 

פמפרס, שבבעלות ענקית מוצרי הצריכה פרוקטר אנד גמבל, מסרה בהודעה כי הגיע הזמן לתקן את חוסר השוויון בפינות ההחתלה. המהפכה יצאה לדרך וכבר נבחרו 500 המיקומים הראשונים. לפי ההודעה, ההתקנה במיקומים הללו אמורה להסתיים בשבועות הקרובים.

החלפת חיתולים בשירותי גברים החלפת חיתולים בשירותי גברים צילום: Pampers

 

פמפרס חברה לקואלה קייר המייצרת את משטחי ההחתלה, ובשנתיים הקרובות תחל בזיהוי מקומות ציבוריים שבהם יש צורך ותספק את משטחי ההחתלה להתקנה בשירותי הגברים. היוזמה אמורה להקל על אבות המבקרים במקומות כמו פארקים, מרכזים קהילתיים וספריות בערים כמו סינסינטי, דאלאס, פילדלפיה ודטרויט.

 

תמונת האינסטגרם שהביאה את השינוי המיוחל תמונת האינסטגרם שהביאה את השינוי המיוחל צילום: Instagram/dontepalmer

 

"אנחנו מודעים לכך שאבות רוצים זמן איכות עם הילדים ולהסתובב איתם בחוץ, ופירוש הדבר שהם גם יצטרכו להחליף חיתולים לא משנה היכן הם נמצאים. אולם, במקרים רבים במקום שזו תהיה משימה פשוטה מדובר ברגע שיוצר חרדה כי המתקנים הנחוצים אינם זמינים", הגיב אנדרי שולטן, אחראי על חטיבת התינוקות של פרוקטר אנד גמבל בצפון אמריקה.

 

אחד הגורמים שהובילו למהלך היה פוסט של דונטה פאלמר שהפך ויראלי שבו הוא נראה כורע כשבנו בחיקו כדי להחליף לו חיתול. פאלמר ייסד מאז את ארגון #SquatForChange שמטרתו לצייד אבות עם המשאבים הנחוצים להחלפת חיתולים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x