שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בשולי החדשות

ברשימת הרכוש של הזוג בזוס ששה בתים לפחות, ממנהטן ועד בוורלי הילס

בבעלות בזוס ששה בתים לפחות ברחבי ארה"ב והוא מדורג 28 ברשימת בעלי הקרקעות בארה"ב, מבחינת היקף הנדל"ן שבבעלותו

שירות כלכליסט 07:4907.04.19
לגירושים של ג'ף ומקנזי בזוס יש גם היבט נדל"ני: המטה של ענקית הטכנולוגיה אמזון שוכן אמנם בסיאטל, אבל זה לא בהכרח המקום שבו מייסד החברה הולך לישון בלילה. בבעלות בזוס ששה בתים לפחות ברחבי ארה"ב והוא מדורג 28 ברשימת בעלי הקרקעות בארה"ב, מבחינת היקף הנדל"ן שבבעלותו.

 

על פי דיווח של ה"ביזנס אינסיידר", לזוג בזוס בתים בתשע מדינות בארה"ב, כולל במדינת הולדתו של בזוס, וושינגטון. כל הנכסים הללו נרכשו במהלך נישואיו למקנזי ונחשבים לפיכך לרכוש משותף.

 

כך, למשל, בבעלותם של בני הזוג שני בתים בפרבר היוקרה מדינה שלגדות אגם וושינגטון, בשכנות לביל גייטס, שאותם רכש בזוס ב־1998 בסכום של 10 מיליון דולר. בכל אחד מהבתים חמישה חדרי שינה וארבעה חדרי אמבטיה, והנכסים עברו שיפוץ בהשקעה של 28 מיליון דולר ב־2010.

 

בית הזוג בזוס בוושינגטון הבירה בית הזוג בזוס בוושינגטון הבירה צילום: גוגל סטריט וויו

 

בינואר 2017 רכש בזוס ב־23 מיליון דולר את הבית הגדול ביותר בוושינגטון הבירה, כדי להיות קרוב יותר למערכת "הוושינגטון פוסט" שבבעלותו. המבנה, לשעבר מוזיאון טקסטיל, שוכן בשכונת קאלורמה, שם מתגוררת גם משפחת אובמה.

 

באוגוסט 2017 דווח כי בזוס רכש את הבית הסמוך לאחוזתו בבוורלי הילס 90210 ב־12.9 מיליון דולר. את הבית הראשון רכש עשור קודם לכן ב־24.5 מיליון דולר. האחוזה המקורית כוללת שבעה חדרי שינה, שבעה חדרי אמבטיה, בריכה, מגרש טניס, מפלים וחניון לשש מכוניות. הבית השני הוא צנוע יותר, ובו יש ארבעה חדרי שינה בלבד.

 

עוד בבעלות בני הזוג חווה בוואן הורן, טקסס, המשתרעת על שטח של 121 קמ"ר. זה כדי שבזוס יוכל להיות קרוב למטה חברת החלל שלו בלו אוריג'ין. בני הזוג מחזיקים גם במספר דירות באפר ווסט סייד במנהטן.

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x