$
חברה וסביבה

פוג'יטסו תעבור לשימוש בלעדי באנרגיה מתחדשת - עד 2050

ענקית הטכנולוגיה היפנית הצטרפה ל-RE100, יוזמה גלובלית שבמסגרתה חברות גדולות מתחייבות לעבור לשימוש באנרגיות מתחדשות; בין השאר מתכוונת החברה להקים מתקנים סולאריים במפעלים שלה

שירות כלכליסט 19:1020.07.18
ענקית הטכנולוגיה היפנית פוג'יטסו (Fujitsu) הודיעה שהצטרפה ל-RE100, יוזמה גלובלית של החברות הגדולות בעולם שמהותה מחויבות לשימוש באנרגיה מתחדשת.

 

החברה הציבה לעצמה יעד - לעבור עד שנת 2050 לשימוש בלעדי באנרגיה מתחדשת בכל מתקניה בתוך ומחוץ ליפן, עם יעד ביניים של שימוש ב-40% אנרגיה מתחדשת עד 2030.

 

פאנל סולארי פאנל סולארי צילום: שאטרסטוק

 

כדי לעמוד ביעדיה מתכוונת פוג'יטסו להשתמש במספר מנגנוני אספקה, כולל הסכמים לרכישת אנרגיה והקמת מתקנים סולאריים באתרי החברה. היא מתכננת גם להמשיך את המחקר והפיתוח ומבחנים טכנולוגיים שקשורים בניהול ואחסון אנרגיה.

 

"בזכות הטכנולוגיה והניסיון שלנו, פוג'יטסו מתכוונת להנהיג במציאת פתרונות והתגברות על חסמים כדי להפיץ את השימוש באנרגיה מתחדשת, כמו למשל נושא העלויות הנוכחיות שלה," כך אמר הידיוקי קנמיטסו, ראש יחידת האחריות העסקית של החברה.

 

קבוצת פוג'יטסו מחזיקה בתוכניות שאפתניות בכל הקשור להגנה על הסביבה. במסגרת תוכנית חזון האנרגיה והאקלים שלה, היא מתכוונת להוריד את פליטות הפחמן החד-חמצני שלה לאפס עד 2050.

 

"אנחנו שמחים לקדם את פני פוג'יטסו ל-RE100", אמר סאם קימינס, ראש היוזמה. "המחויבות שלהם מגיעה ברגע קריטי, ומשדרת לעולם שחברות יפניות מחויבות, שכם אל שכם עם עמיתותיהן הבינלאומיות, למעבר ל-100% שימוש באנרגיה מתחדשת".

 

פוג'יטסו מייצרת מוצרים בתחומי המחשוב האישי והעסקי, שרתים, תקשורת ועוד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x