בשולי החדשות

מתנת החתונה של המלכה אליזבט להארי ומייגן: בית קיט בתוך שמורת טבע

הנשואים הטריים, שגרים בבית בארמון קנסינגטון ושכרו לעצמם גם קן אהבים, קיבלו את ה"יורק קוטג'": בית שקיים מימי המלך אדוארד השלישי במאה ה-19 ונקרא דווקא "קוטג' הרווקים"

שירות כלכליסט 15:2204.06.18

הרבה זוגות טריים היו עושים הכל בשביל בית משלהם, שבו יוכלו לצאת לחיי הנישואין – אבל אצל בני מלוכה כמו אצל בני מלוכה – הנסיך הארי ורעייתו מייגן קיבלו לא אחד, אלא שלושה בתים. הם שכרו לעצמם "קן אהבים" ב-Cotswolds, בנוסף לקוטג' שלהם שנמצא בארמון קנסינגטון. עכשיו הם קיבלו עוד מתנה מהמלכה אליזבת' - בית קיט הנקרא York Cottage, אשר נמצא 180 ק"מ צפונית ללונדון בתוך אחוזת ענק השייכת לבית המלוכה.

 

 

 

הווילה ממוקמת בתחומה של אחוזת סנדריגהאם, מקום בו המשפחה המלכותית אוהבת לבלות לפעמים: אחד הבתים האהובים ביותר על המלכה נמצא בתחום האחוזה, והיא נתנה לנסיך וויליאם ולקייט מידלטון את Anmer Hall שנמצא בה, כמתנת נישואין.

 

הבית החדש של מייגן והארי קיים עוד מימי המלך אדוארד השלישי, שנתן אותו לבנו, המלך ג'ורג' החמישי, ב-1893. הבית נחשב כ"משונה" ו"דומה לשלושה פאבים אנגליים עליזים שחוברו זה לזה", מה שלא נשמע רע במיוחד.
היורק קוטג'. דומה לשלושה פאבים אנגליים היורק קוטג'. דומה לשלושה פאבים אנגליים צילום: T.M.O.Buildings

 

 

הקוטג' החדש של הזוג מאסיבי למדי ומשמש כיום כבית נופש וכמשרד המרכזי של סגל עובדי סנדרינגהאם, כך שהוא כנראה יזדקק כנראה לכמה שיפוצים לפני שהזוג המלכותי יעבור לגור בו.

 

 

 

במגזין "מטרו" צוין שהיורק קוטג' גם זכה עם השנים לשם אירוני למדי: קוטג' הרווקים.  

 

המלכה אליזבת בחתונה של הארי ומייגן המלכה אליזבת בחתונה של הארי ומייגן צילום: איי אף פי

 

עם זאת, הזוג לא צפוי לעבור לביתו החדש בקרוב: הם גרים כיום בנוטינגהאם קוטג', וכנראה ימשיכו לגור בו בעתיד הנראה לעין. על פי מטרו, המלכה ידעה שהזוג ירצה מדי פעם להתרחק מההמולה, ולכן העניקה להם את הקוטג' הנוסף.

 

הנסיך הארי ורעייתו מייגן מרקל. מקום מפלט מההמולה הנסיך הארי ורעייתו מייגן מרקל. מקום מפלט מההמולה צילום: איי אף פי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x