• תפריט
בשולי החדשות

אטרקציה בדנמרק: טיול לגובה במעבה היער

מבנה ייחודי הנבנה ביער לשימור מאפשר למטיילים לטפס לגובה אל מעבר לצמרות העצים וליהנות תוך כדי הצעידה מנופים יוצאים מהכלל, שלא ניתן לראות מגובה הקרקע

שירות כלכליסט 08:1106.10.17

לרוב קל יותר להעריך את הטבע ככל שהוא שלם ולא סובל מהפרעות מצד בני אדם. אך מסלול תצפית בגובה 45 מטרים מעל הקרקע שנבנה ביער לשימור בדנמרק, אמור דווקא לשפר ולהעצים את החוויה.

 

הפרויקט נמצא בשלבי בנייה באתר קאמפ אדוונצ'ור ב- Gisselfeld Klosters Skove, המרוחק שעה נסיעה מקופנהגן. האטרקציה מתוכננת להיפתח בשנה הבאה ולמשוך אלפי מבקרים.

 הדמיה: Fascebook/ EFFEKT

 

 

הפרויקט, שיהיה באורך 700 מטרים הוא בצורת ספירלה, והעיצוב אמור להפוך את היער לזמין לכל. המסלול עובר דרך עצים תוך הפרעה מינימאלית לסביבה. הוא נבנה מחומרים שנאספו מתוך היער עצמו, כמו גזעים כרותים.

 

על פי האתר הרשמי של הפרויקט, "הגיאומטריה של המגדל תוכננה כך שתגביר את חוויית המבקרים. העדפנו להימנע מצורה גלילית טיפוסית לטובת פרופיל מקומר עם מתניים צרים ובסיס מורחב וכתר".

 

 הדמיה: Fascebook/ EFFEKT

 

 

המבנה הייחודי יאפשר למבקרים לסייר ביער, שבבעלות פרטית, וליהנות תוך כדי מנופים יוצאים מהכלל, שלא ניתן לראות מגובה הקרקע.

 

המבנה יחולק לשני קטעים – נמוך יותר וגבוה יותר. החלק הגבוה יעבור בחלקים הוותיקים יותר של היער, בעוד שהמגדל והחלק הנמוך יותר ימוקמו באזור החדש יותר. יתווספו גם אזורי מנוחה.

 

 הדמיה: Fascebook/ EFFEKT

 

 

המגדל ועמדת התצפית מספקים נוף פנורמי של 360 מעלות של הסביבה. מהפסגה ניתן יהיה לראות למרחק של 25 ק"מ קדימה.

 

 

 

האטרקציה, המכונה The Treetop Experience, תהיה בגובה של 135 מטרים מעל פני הים, ותוכל לאכלס עד 10 אלף אנשים בכל פעם. היא צפויה להיפתח באביב 2018.

 

 הדמיה: Fascebook/ EFFEKT

 

 

 

 הדמיה: Fascebook/ EFFEKT

 

 

 הדמיה: Fascebook/ EFFEKT

 

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x