$
חברה וסביבה

מנכ"ל סאפ שאיבד עין בתאונה: "זה שינה את חיי לטובה"

ביל מקדרמוט איבד את עינו כשהחליק במדרגות לפני שנתיים ורסיס זכוכית מהכוס שהתנפצה חדר לתוך עינו. "אני הכי אמיץ תחת לחץ. כשכולם מרגישים שהכול זז מהר, אני רואה את הכול בהילוך איטי"

שירות כלכליסט 17:1009.06.17

מנכ"ל SAP ביל מקדרמוט אמר שאיבוד עינו בתאונה ב-2015 בעצם שיפר את חייו. "אני דוגמא חיה לכך שראייה היא לא רק מה שאתה רואה בעיניים. התאונה העניקה לי כל כך הרבה כוחות, כל כך הרבה נחישות, כל כך הרבה תשוקה", אמר בראיון לסדרת The Brave Ones של CNBC.

 

מקדרמוט החל לרדת במדרגות ביתו של אחיו ביולי 2015, בהחזיקו כוס מים, כשהחליק ונפל. רסיס זכוכית מהכוס שהתנפצה חדר לתוך עינו.

 

מנכ"ל SAP ביל מקדרמוט מנכ"ל SAP ביל מקדרמוט צילום: בלומברג

 

הוא תיאר כיצד הצליח לקום ולצאת לרחוב מחוץ לבית ולהזעיק עזרה, על אף שהדם שנזל על פניו מנע ממנו לראות.

 

"בעקרון איבדתי את ההכרה והתעוררתי וזכרתי רק שאני לבד, אך אחד לא יכול היה לשמוע אותי".

 

"חייבים למצוא דרך לקום ולצאת מזה ולהמשיך הלאה. אולם אם יש לך רסיס זכוכית בעין קשה להציל את העין. איבדתי את הקרב הספציפי הזה אבל ניצחתי בקרב גדול יותר".

 

מקדרמוט, שחזר לתפקידו בסתיו 2015, הוסיף שהתאונה עזרה לו להישאר רגוע חרף האירועים שהתרחשו סביבו.

 

"אני חושב שאני הכי אמיץ תחת לחץ. כשכולם מרגישים שהכול זז מהר, בשבילי כל מה שמתרחש על המגרש מאט. אני רואה את הכול בהילוך איטי...כאילו שאני יכול לראות מעבר למה שקורה ואת הכאוס ואת המצב וכיצד נעבור את זה".

 

"התאונה שלי שינתה את חיי לעד ולטובה. אתה נופל במדרגות ומאבד את ההכרה והזכוכית פוגעת בכל האיברים הלא נכונים. אתה חייב למצוא דרך לקום. אני לא מאבד את העשתונות נוכח כאוס. אני מקבל השראה מיכולתי להכות בחזרה ולראות כמה יפה בצד השני", אמר.

 

בחודש שעבר השיקה SAP שירות לניהול המטבע הוירטואלי בלוקצ'יין עבור לקוחות הענן של החברה. הרווח התפעולי של החברה עלה ברבעון הראשון ב-8% ל-1.198 מיליארד יורו (1.3 מיליארד דולר). כך על פי דיווחי החברה באפריל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x