$
בחירות בארה"ב 2016

שריל סנדברג: "לא מתכוונת להיות שרת האוצר של קלינטון"

שמה של סמנכ"לית התפעול של פייסבוק הועלה כמועמדת לתפקיד, אם תיבחר קלינטון לנשיאה. למרות זאת, הבהירה היום סנדברג: "אני נשארת בפייסבוק ושמחה מאוד בחברה"

שירות כלכליסט 18:5412.10.16

שריל סנדברג, סמנכ"לית התפעול של פייסבוק, הודיעה אתמול כי אין בכוונתה לעזוב את הרשת החברתית, זאת בניגוד לשורת הדיווחים האחרונים שהעלו את האפשרות כי סנדברג תמונה לשרת האוצר של ארה"ב, אם הילארי קלינטון תיבחר לנשיאה.

 "אני לא עוזבת את פייסבוק", אמרה סנדברג על הבמה בוועידת ה-Internet Association's Virtuous Circle בתשובה לשאלה על השמועה. כאשר נשאלה סנדברג אם עצם הרעיון של להצטרף לממשל נראה לה מושך, היא חזרה על דבריה: "אני באמת נשארת בפייסבוק". סנדברג הוסיפה שהיא "שמחה מאוד" בחברה.

 

שר האוצר האמריקאי לשעבר לארי סאמרס. סנדברג שימשה כראש המטה שר האוצר האמריקאי לשעבר לארי סאמרס. סנדברג שימשה כראש המטה צילום: בלומברג

 

זו אינה הפעם הראשונה שבה סנדברג מכחישה שמועות על רצונה לעזוב את פייסבוק. זה כמה שנים מוזכרת סנדברג כמועמדת למשרת מושל קליפורניה, ושמה הועלה גם כמועמדת למנכ"לית דיסני (חברה שבה היא מכהנת כדירקטורית). בפעם האחרונה הוזכרה סנדברג, כאמור, כמי שעשויה להצטרף לממשל קלינטון.

 

סנדברג היא אחת מכמה בכירים בעמק הסיליקון שתומכים באופן פומבי בקלינטון לנשיאות. סנדברג אף תרמה להילארי יותר מ-100 אלף דולר למירוץ. לסנדברג יש דווקא עבר ציבורי: היא עבדה כראש המטה של שר האוצר האמריקאי לארי סאמרס בשנות התשעים.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x