בשולי החדשות

תינוקת עם כנפיים: נולדה בטיסה - ותקבל מיליון מיילים במתנה

הייבן נולדה חמישה שבועות לפני הזמן - במהלך טיסה של חברה מהפיליפינים; למרבה המזל היו על המטוס גם שתי אחיות שסייעו בלידה

שירות כלכליסט 18:0520.08.16
תינוקת שנולדה על טיסה מדובאי למנילה זכתה במיליון מיילים במתנה.

 

הייבן (Haven) נולדה ביום שלישי, חמישה שבועות לפני הזמן במהלך טיסה של חברת סבו פסיפיק הפיליפינית. למרבה המזל על הטיסה היו גם שתי אחיות שסייעו בלידה ביחד עם צוות המטוס. הלידה קרתה ארבע שעות לאחר ההמראה והטייס שינה כתוצאה מכך את המסלול ונחת בהידראבאד בהודו כדי להשיג לאם ולתינוקת סיוע רפואי נוסף.

 

מחברת התעופה המוזלת נמסר כי זו הפעם הראשונה שנולד תינוק בטיסות שלה. לפיכך, המנכ"ל לאנס גוקונגווי הודיע כי יעניקו להייבן מיליון נקודות של תכנית הנוסע המתמיד. לנקודות אין תאריך תפוגה והייבן אף רשאית לחלוק אותן עם כל בני המשפחה שלה. "אנחנו שמחים לבשר שלאם ולתינוקת שלום, וברצוננו לשבח את צוות הטיסה שלנו על ניהול המקרה במקצועניות וביעילות", הוסיף. "אנחנו גם מודים מקרב לב לשתי האחיות שהתנדבו לעזור בלידה".

 

צוות המטוס צוות המטוס צילום: cebu pacific

 

מיליון מיילים במתנה מיליון מיילים במתנה

 

האם והתינוקת האם והתינוקת צילום: Missy Berberabe Umandal/Facebook

 

נוסעת אחר על המטוס תיארה בפייסבוק את הטיסה "כ'נורמלית' ביותר בעולם". לטענתה, האם אפילו שבה למושב שלה לאחר הלידה. "שמענו רק איזו צרחה חצי חזקה, וכמה שניות לאחר מכן היו כמה צרחות קטנות וחמודות יותר, ואז הבנו שנולדה תינוקת", כתבה מיסי ברבראבה אומנדל. "מזל שהיא היתה צריכה לדחוף רק פעם אחת. רגעים לאחר מכן אותה אישה קמה וחזרה למושב שלה כשהתינוקת בזרועותיי".

 

עם זאת, אומנדל ציינה כי בעקבות הלידה המפתיעה המטוס נחת ביעד באיחור של תשע שעות. "אבל אנחנו לא מתלוננים. כל מי שהיה על המטוס מבורך".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x