$
בשולי החדשות

קינוח ברמה: שלמו 2 מיליון דולר על ארוחה וקבלו טבעת יהלום 2 קראט

מסעדה בסינגפור וחברת יהלומים רוסית חברו למיזם, שיכלול ארוחה בת 18 מנות באמצעות צ'ופסטיקס משובצי יהלומים, ואת הטבעת היוקרתית

שירות כלכליסט 16:5022.07.16

אם יש לכם 2 מיליון דולר לבזבז, אולי תרצו להשקיע אותם בארוחה במסעדה בסינגפור, שמציעה את "חוויית ארוחת הערב היקרה ביותר בעולם".

 

 

 

סה לה וי, על גגו של מלון מרינה ביי בסינגפור, חברה לחברת היהלומים הרוסית וורלד אוף דיימנדס ומציעה סעודה שתימשך שמונה שעות, כך על פי ההצהרה לתקשורת שפרסמה המסעדה.

 

 

יהלום ג'יין סימור יהלום ג'יין סימור צילום: WORLD OF DIAMONDS

 

החבילה הזוגית תתחיל בטיסת מסוק של 45 דקות בשמי סינגפור, ותכלול נסיעת מותרות ברולס-רויס עם נהג פרטי לסה לה וי, שם יחכו לסועדים 10,000 ורדים וארוחת 18 מנות. שתי החברות מבטיחות שהסעודה (שתיאכל באמצעות צ'ופסטיקס עם שמם של הסועדים משובץ בהם ביהלומים) תכלול מרכיבים כמו צדפות, קוויאר אלמאס - הנחשב ליקר ביותר בעולם, ויינות שהתיישנו 44 ו-55 שנה.

 

בסוף הארוחה, תוגש לזוג טבעת יהלום כחול 2.08 קראט עשויה מפלטינה מצופה בזהב אדום, שחברת וורלד אוף דיימנדס מכנה ג'יין סימור, על שם השחקנית המפורסמת. לפי הפרסום באתר לקז'רי לייף סטייל, יהלומים כחולים נמכרים על פי רוב במחיר העולה על 2 מיליון דולר. המסעדה קיבלה כבר מספר פניות מאנשים המתעניינים בחבילה, כולל ממשפחת מלוכה.

 צילום: CE LA VI

 

קראן טילני, מנהלת אזור אסיה בוורלד אוף דיימנדס, אישרה כי החברה קיבלה מספר "פניות רציניות" בנוגע לטבעת, עוד טרם החבירה למסעדת סה לה וי. וורלד אוף דיימנדס הציגה את הטבעת על אצבעה של סימור באירוע שהתקיים בסינגפור לפני כשלושה חודשים.

 

 

 

שתי החברות לא מסרו מתי תתקיים הארוחה היוקרתית, אך הדגישו כי כל המשתתפים יעברו בדיקת אבטחה, וכי הן יבחרו את הזוג המאושר שיזכה לחוות את ארוחת המותרות. לעת עתה, ימשיכו החברות לקבל פניות ממעוניינים עד מסיבת עיתונאים הצפויה להתקיים באוגוסט, אז יציגו גם את קינוח היהלומים המתוכנן והצ'ופסטיקס המשובצים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x