$
בשולי החדשות

מחפשים עבודה? מלכת בריטניה מחפשת שוטף כלים

המשרה כוללת מגורים בארמון בקינגהאם ושכר של 17 אלף ליש"ט בשנה. המשרה מציעה גם 33 ימי חופשה בשנה והפרשה של 15% מטעם המעסיק לקרן פנסיה - שיעור הגבוה פי שלושה מהממוצע בבממלכה. אין צורך בניסיון קודם

שירות כלכליסט 19:1611.07.16

מלכת בריטניה אליזבת השנייה מחפשת שוטף כלים - כך על פי מודעת דרושים שפרסם ארמון בקינגהאם בעמוד האינטרנט שלו.

 

על פי הפירסום כוללת המשרה מגורים בארמון והשכר יעמוד על 17 אלף ליש"ט בשנה. מלבד זאת מציעה המשרה 33 ימי חופשה בשנה והמעסיק יפריש 15% לקרן פנסיה, שיעור הגבוה פי שלושה מהממוצע המקובל בממלכה. הארוחות יהיו על חשבון המלכה. "העבודה במשק הבית המלכותי ייחודית בזכות רוח שיתוף הפעולה והקהילתיות, והידיעה שתעזרו לספק שירות יוצא מהכלל באווירה מדהימה", נכתב במודעה. "תצטרפו לצוות מגובש שמכין ומגיש את הארוחות, שעומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר".

המלכה אליזבת המלכה אליזבת צילום: גטי אימג'ס

 

המשרה היא לחמישה ימים בשבוע, והעובד יידרש לשמור על אזור השטיפה, ולהבטיח שלשפים ולעוזרים שלהם יש כל מה שנחוץ כדי להגיש מאות ארוחות לעובדים בכל יום. "אתם תנקו את הציוד ואת כלי המטבח על בסיס יומי, ותסייעו בהכנת האוכל". דרישות התפקיד מחייבות גם נסיעות עם המלכה בעת הצורך לארמונות אחרים שברשותה, והמועמד נדרש להיות "שחקן קבוצתי". מנגד, אין צורך בניסיון קודם. "אנחנו מעוניינים באמת במי שאתם", הדגישו במודעה וציינו כי יספקו הכשרה לפי הצורך.

 

מלבד עוזר המטבח, הארמון מפרסם באתר האינטרנט שלו חמש משרות נוספות, ביניהן אחראי כביסה, שישתכר קרוב ל־18 אלף ליש"ט בשנה ומקטלג עבור קרן האוספים המלכותיים, שירוויח 20 אלף ליש"ט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x