$
חברה וסביבה

הזוכה בארוחת הצהריים השנתית עם באפט - חברת הימורים באינטרנט מבייג'ינג

החברה תשלם 2.3 מיליון דולר כדי לאכול צהריים במסעדת סטייקים עם המיליארדר. הכסף יועבר לתרומה לארגון גלייד המסייע לחסרי בית

שירות כלכליסט 09:2806.06.15
חברת הימורים באינטרנט מבייג'ינג היא הזוכה בארוחת צהריים עם וורן באפט, זאת לאחר שהגישה את ההצעה הגבוהה ביותר במכירה הפומבית שנערכה דרך אתר eBay ונמשכה חמישה ימים.

 

החברה, דה ליאן זאוס אנטרטיימנט (Da Lian Zeus Entertainment) תשלם 2,345,678 דולר כדי לזכות בארוחה במסעדת סטייקים עם המשקיע המיליארדר. הכסך יועבר לתרומה לארגון גלייד המסייע לחסרי בית. מאז החל באפט במסורת, הוא גייס לארגון מעל 20 מיליון דולר.

 

וורן באפט. מה העצות שנתן לאלו שנפגשו איתו? וורן באפט. מה העצות שנתן לאלו שנפגשו איתו? צילום: בלומברג

 

באפט מקיים את המכירה השנתית, זו השנה ה-16 ברציפות. בשנה שעברה שילם הזוכה, אנדי צ'ורה מסינגפור, 2.17 מיליון דולר עבור התענוג, אם כי השיא עומד על 3,456,789 דולר ששילם זוכה אלמוני ב-2012.

 

הזוכה יוכל להזמין עד שבעה חברים לארוחת הצהריים עם באפט שתתקיים במסעדת סמית' אנד וולנסקי בניו יורק. עם זאת, חלק מהזוכים הקודמים המירו את הארוחה בפגישה אישית עם באפט בביתו באומהה.

 

עצה לחיים

 

ב-2007 זכה בארוחה מנהל קרן הגידור מוניש פרבאי. הוא בחר לקחת איתו לאירוע את שתי בנותיו הצעירות. אחת מהן, מונסון פרבאי שהייתה בת 12 באותה העת עובדת כיום כמתמחה במשרד ההשקעות של אוניברסיטת קליפורניה. בראיון לפייננשל טיימס סיפרה מה העצה הטובה ביותר שקיבלה מגורו ההשקעות: "הוא אמר שההחלטה הגדולה ביותר שנקבל בחיים היא עם מי להתחתן. הדברים האלה מהדהדים לי ולאחותי בראש בכל פעם שאנחנו יוצאות לדייט".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x