שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

קמפיין חדש בדנמרק נגד מוצרי ההתנחלויות

על אוטובוסים ברחבי העיר פורסמו מודעות ובהן מפות של ישראל לפי גבולות 48', ומתחתן הכיתוב: "המצפון שלנו נקי, אנחנו לא קונים מוצרים מההתנחלויות בישראל ואנחנו לא משקיעים בתעשיות שלהם"

דורון פסקין ושירות כלכליסט 14:2305.05.15

קבוצה אנטי ישראלית בדנמרק השיקה בשבוע שעבר קמפיין פרסום על האוטובוסים בקופנהגן שבדנמרק בעד תנועת BDS הקוראת להטלת חרם וסנקציות על ישראל.

 

המודעות פורסמו על אוטובוסים ב-35 קווי נסיעה בבירה קופנהגן ובפרבריה. הארגון שעומד מאחורי הקמפיין טוען כי מטרתו היא "להעלות מודעות בקרב הצרכנים הדנים על מוצרים מהתנחלויות לא חוקיות". על האוטובוסים פורסמו גם מפות של ישראל, לפי גבולות 48', ומתחתיהן הכיתוב: "המצפון שלנו נקי, אנחנו לא קונים מוצרים מההתנחלויות בישראל ואנחנו לא משקיעים בתעשיות שלהם".

 

אוטובוס בקופנהגן עם השלט נגד המוצרים במההתנחלויות אוטובוס בקופנהגן עם השלט נגד המוצרים במההתנחלויות

 

 

יוזמי הקמפיין הנוכחי טוענים כי החליטו להעלותו עכשיו נוכח התעלמותה של ישראל "זה 8 שנים" מדרישת האיחוד האירופי לסמן את המוצרים המיוצרים בהתנחלויות. הקמפיין אמור להימשך כשבועיים. מארגניו מקדמים אותו באמצעות הרשתות החברתיות שם נפתח דף פייסבוק מיוחד וכן האשתג (Hashtag) בטוויטר.

 

לפי הדיווחים בתקשורת הערבית, על חברת האוטובוסים הופעל לחץ כבד להפסיק את הקמפיין בין השאר לאחר פגישה של השגריר הישראלי בדנמרק עם בכירי משרד החוץ בקופנהגן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x