$
בשולי החדשות

מקים אתר "פורנו נקמה" נידון ל-18 שנות מאסר

קווין בולארט מסן דייגו העלה תמונות עירום של נשים, ללא הסכמתן, ואף גרם לניסיונות התאבדות של חלק מהן. הוא סחט 30 אלף דולר מקורבנות ששילמו כדי להסיר את פרטיהן מהאתר

שירות כלכליסט 10:4605.04.15
גבר מסן דייגו שהקים אתר "פורנו נקמה" וגבה כסף מהקרבנות כדי להסיר את תמונות העירום והמידע האישי שלהם מהאתר, נידון ביום שישי ל-18 שנות מאסר.

 

קווין בולארט (28) נמצא אשם בפברואר ב-21 סעיפי אישום בבית המשפט הגבוה של סן דייגו, לאחר שניהל שני אתרי אינטרנט שנועדו להשפיל ולבייש אנשים.

 

מאהבים דחויים והאקרים הורשו לפרסם בעילום שם באתר ugotposted.com שהקים בולארט תמונות עירום של אנשים מבלי לקבל את הסכמתם, זאת בנוסף למידע אישי לגביהם. מעל עשרת אלפים תמונות, בעיקר של נשים, פורסמו באתר בין דצמבר 2012 וספטמבר 2013.

 

קווין בולארט. סחט 30 אלף דולר מהקורבנות קווין בולארט. סחט 30 אלף דולר מהקורבנות צילום: fox.com

 

בנוסף, לכך, כשהאנשים שהתמונות שלהם פורסמו דרשו להסיר אותן, הם נשלחו לאתר changemyreputation.com ונדרשו לשלם בין 250 ל-350 דולר לשם כך.

 

בין הקרבנות נמנות מורות ונשים נשואות, ופרסום התמונות החושפניות עלו לחלקן במקום העבודה שלהן, ואף נרשמו כמה ניסיונות התאבדות של חלק מהמצולמות. בולארט הרוויח 900 דולר בחודש בהכנסות מהאתר ועוד הוא סחט 30 אלף דולר נוספים מהקרבנות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x