$
בשולי החדשות

הכירו את "נומי" - אסלה דיגיטלית מפנקת

בבית השימוש הזה לא צריך לגעת בכלום מלבד בשלט - שעושה הכול, כולל להפעיל את הבידה ואת המוזיקה. וכמה עולה התענוג?

שירות כלכליסט 21:2303.09.14

חברת ייצור הברזים והאמבטיות, קוהלר משיקה דגם חדש של בית שימוש, שייקרא נומי. האסלה, שתעלה 6,650 דולר, תכלול שלל מאפיינים חדשניים, כולל טכנולוגיית בלוטות', שתאפשר למשתמשים להקשיב למוזיקה ממכשיר הסמארטפון.

 

המושב כולל גם כרטיס זיכרון ואפשרות למשתמשים ליצור פלייליסט משל עצמם או לתכנת ברכה אישית. פינוקים נוספים כוללים תאורה מקיפה בשבעה צבעים. המשתמשים יכולים לבחור האם לעבור על כל הצבעים או שבכל יום בשבוע יזכו למערכת תאורה שונה.

 

נומי של קוהלר נומי של קוהלר

 

הדגם, שהוא למעשה גרסה משופרת של דגם קודם שהחברה כבר מוכרת ב-6,400 דולר, יכלול גם תחנת עגינה של USB בחלק האחורי, כך שהטכנאים של החברה יוכלו להגיע לבתי הלקוחות לעדכן את התוכנה.

 

השלט הכל יכול השלט הכל יכול

 

הדגם החדש כולל גם את כל הפינוקים שנלוו לדגם הישן, ביניהם בידה, מושב מחומם, מחמם לכפות הרגליים, נגן מוזיקה והיכולת להתאים באופן אישי את האסלה לכל משתמש בנפרד. בעיקרון, כל מה שעולה על דעתכם שיכול להפוך את ההליכה לשירותים לחוויה מהנה יותר, כנראה כבר מופיע בבית השימוש הזה.

 

השליטה על כל המאפיינים היא באמצעות שלט אלחוטי, ניתן להרים ולהוריד את מכסה האסלה באמצעות השלט, וכן הורדת המים והפעלת הבידה ומחממי המושב והרגליים כולם מופעלים על ידי השלט, כך שאיש לא יצטרך ממש לגעת באסלה עצמה, לפחות לא עם הידיים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x