$
בשולי החדשות

חתוצ'ינו עם כפית סוכר בבקשה! תושבי מנהטן עומדים בתור כדי לשתות קפה עם חתולים

אחרי האירופאים והיפנים - גם תושבי ניו יורק יכולים להתהדר בבית קפה ראשון לחתולים. מי שיגיע למקום יוכל לשתות קפה, ללטף, להצטלם ואף לאמץ חתול. אחת מיזמיות הפרויקט: "אוהבי חתולים רוצים לבלות עם חתולים, אז זה נראה הגיוני לחבר ביניהם"

שירות כלכליסט 15:4727.04.14
בית הקפה הראשון לחתולים בניו יורק פתח בשבוע שעבר את דלתותיו גם לבני אדם וגרם להיווצרותם של תורים ארוכים שישתרכו מסביב לבלוק בו הוא ממוקם במנהטן.

 

בית הקפה לחתולים:  The Cat Café, יישאר פתוח למשך ארבעה ימים, במהלכם המבקרים יזכו להזדמנות להתחבר עם 16 חתולים המחפשים בית שיאמץ אותם.

 

The Cat Café. תורים מסביב לבלוק The Cat Café. תורים מסביב לבלוק צילום: איי אף פי

 

המקום מופעל על ידי פורינה וון שחברה לליגת בעלי החיים של החוף הצפוני (The North Shore Animal League), שסיפקה את החתולים השוהים בדרך כלל במרכז שלה בפורט וושינגטון בניו יורק. עד סוף היום הראשון להפעלת בית הקפה אומצו כבר 6 מבין 16 החתולים.

 

לקוחה מצלמת את אחד החתולים באייפון לקוחה מצלמת את אחד החתולים באייפון צילום: אם סי טי

 

בית הקפה עצמו שוכן בחלל זמני שעוצב במראה ידידותי לחתולים. בסמוך לחלונות הוקמו עמודים מרופדים לנוחיות החתולים, והרצפה מלאה בצעצועים המיועדים לחתולים, שמסתובבים בחופשיות בין הלקוחות. אחד המשקאות המוצעים ללקוחות האנושיים הוא חתוצ'ינו (cat'achino), שכוללים ציורים חמודים של חתולים מהקצף, וצפוי להפוך ללהיט באינסטגרם.

 

קפה וחתול. "אנחנו מנסים לעורר דיון על הבריאות של חתולים, והשיחות הטובות ביותר מתקיימות בין חברים על כוס קפה" קפה וחתול. "אנחנו מנסים לעורר דיון על הבריאות של חתולים, והשיחות הטובות ביותר מתקיימות בין חברים על כוס קפה" צילום: איי אף פי

 

אימוץ החתולים אינו המטרה היחידה של המקום. התקווה היא כי במהלך ארבעת ימי הפעילות של בית הקפה יתפתח דיאלוג לגבי בריאות ורווחת החתולים. "אנחנו מנסים לעורר דיון על הבריאות של חתולים, והשיחות הטובות ביותר מתקיימות בין חברים על כוס קפה", אומרת ניקי רוברטס מפורינה וון. "אוהבי חתולים רוצים לבלות עם חתולים, אז זה נראה הגיוני לחבר ביניהם".

 

בית קפה לחתולים. נראה גם שהחתולים נהנים מתשומת הלב בית קפה לחתולים. נראה גם שהחתולים נהנים מתשומת הלב צילום: רויטרס

 

 

בית הקפה יארח גם "שיחות על חתולים" עם מומחים ואורחים מיוחדים, שיהיו פתוחות לקהל. "ראינו את הכיסוי התקשורתי לו זכו בתי קפה דומים באירופה ובאסיה, ונראה היה שמדובר בתופעה פופולארית", הוסיפה רוברטס בראיון לאתר של הדיילי מייל.

 

המבקרים מוזמנים להחזיק את החתולים, ללטף אותם ואפילו להצטלם איתם. נראה גם שהחתולים נהנים מתשומת הלב. אחד מהם אף טרח להתנקות במיוחד לכבוד כל האנשים שצילמו אותו עם האייפון שלהם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x