$
בשולי החדשות

האוניה של קרניבל עדיין תקועה: אספקת המזון מידלדלת והנוסעים ישנים על הסיפון

הספינה נתקעה מול מפרץ מקסיקו ו-4,200 הנוסעים סובלים מתנאים קשים על הסיפון. בינתיים הבעלים מיקי אריסון נהנה ממשחק כדורסל

סוכנויות הידיעות 17:0713.02.13

מיקי אריסון, הבעלים של חברת הספנות קרניבל קרוז, נהנה אמש (ג') במשחק הכדורסל של הקבוצה שבבעלותו, מיאמי היט. אריסון נצפה מחויך ביציע כשלברון ג'יימס הוביל את הקבוצה לניצחון על פורטלנד טרייל בלייזרס. זאת בזמן ש-4,200 הנוסעים ואנשי הצוות על סיפון ספינת השיט קרניבל טריומפ שמפעילה החברה שלו סובלים מתנאים קשים שהפכו את החופשה שלהם לסיוט, לאחר שהספינה נתקעה בים מול במפרץ מקסיקו כיוון שאחד המנועים עלה באש.

הנוסעים עדיין תקועים בספינה שנגררת כעת לעבר חופי ארצות הברית בתנאים שכוללים ריחות לא נעימים וטמפרטורות בלתי נסבלות. הם התלוננו כי "התנאים מחמירים בכל שעה", לדבריהם השטיחים בחדרים רטובים משתן, אלפי הנוסעים נאלצים לישון באוהלים על הסיפון, ואספקת המזון המדלדלת הובילה אותם להסתפק בכריכי בצל קרים. בנוסף, רק חמישה חדרי שירותים פועלים, כך שהצוות ביקש מהנוסעים להתפנות במקלחות בחדרים. הנוסעים צריכים לשהות יומיים נוספים בתנאים הללו עד להגעת הספינה לחופי אלבמה.

 

הספינה התקועה. תנאים קשים הספינה התקועה. תנאים קשים צילום: רויטרס

 

נשיא קרניבל קרוז ג'רי קהיל הבטיח לפצות את הנוסעים על עוגמת הנפש. "כל הנוסעים בשיט יזוכו על מחיר הכרטיס וכן על עלויות התחבורה", מסר. "בנוסף, הם יקבלו כרטיס עתידי באותו סכום כפי ששילמו". עם זאת, מצבם טוב יותר משל נוסעי הקוסטה קונקורדיה, שהופעלה על ידי חברה הבת של קרניבל, ובינואר שנה שעברה עלתה על שרטון בעקבות זאת נהרגו 32 מהנוסעים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x